MOBİDİK kullanıcısının son içeriği

1. MOBİDİK

2.el Offroad Lastik Arıyorum..

Ynt: 2.el Offroad Lastik Arıyorum.. tabiki. halukorpak@hotmail.com ..sağol kardeşim..
  2. MOBİDİK

Ynt: 2.el Offroad Lastik Arıyorum.. tamamdır..sizdeki silverston alamadık bari buna bakalım.. :-)
  3. MOBİDİK

stepnede kullanmak üzere bir adet 235 85 16 veya 33 10.5 16 az kullanılmış mt lastik arıyorum..
  4. MOBİDİK

Toyota, Cherokee, Mitsubishi, Nissan, Lada Şnorkel

Ynt: Toyota, Cherokee, Mitsubishi, Nissan, Lada Şnorkel adnan bey selamlar..yaklaşık 5-6 ay önce sizden aracım için yanlış şnorkel almıştım.sizde aracıma uyacak olan toyota SS 75 HF modelini sipariş verdiğinizi,geldiğinde ise haber vereceğinizi söylemiştiniz..ürün geldimi acaba? arcımın modeli...
  5. MOBİDİK

BOGGER 35/ 10.5/ 16 TAKAS VEYA SATLIK

Ynt: BOGGER 35/ 10.5/ 16 TAKAS VEYA SATLIK :-) :-) :-)
  6. MOBİDİK

Ynt: BOGGER 35/ 10.5/ 16 TAKAS VEYA SATLIK murat kardeşim..ne demek istediğini anlamadım..
  7. MOBİDİK

Ynt: BOGGER 35/ 10.5/ 16 TAKAS VEYA SATLIK adet fiyatıdır..takım o fiyata olmaz..
  8. MOBİDİK

Bu Balçıkta Siz Olsanız Ne Yapardınız?

Ynt: Bu Balçıkta Siz Olsanız Ne Yapardınız? benzer bir durumda kaldığımda ,etrafta ne kadar ot vs varsa tekerleklerin altına teptim,,iz boyunca da otları döşemeye devam ettim..geriye takarak aynı izden geri geri giderek kurtulmayı başardım..benimde acemilik dönemimdi. şimdi aracımda her türlü...
  9. MOBİDİK

4 WD (Dört çekiş) Sistemin Kullanılması Gereken Koşullar

Ynt: 4 WD (Dört çekiş) Sistemin Kullanılması Gereken Koşullar diff kilitler hakkında bilgi vermemişsiniz ama ön diff %100 kilitli ise ;dönüşleri olabildiğince geniş almalısınız,çok zorlu çıkışlarda birde üzerine dönüşleri dar alırsanız aks kafasını kırabilirsiniz..arkada %100 kilitte bu kadar...
  10. MOBİDİK

Toyotacılar'ın Gezenbilir Listesi

Ynt: Toyotacılar'ın Gezenbilir Listesi teşekkürler ismail bey....( FJ 73 olacak )
  11. MOBİDİK

Toyotacılar'ın Gezenbilir Listesi

Ynt: Toyotacılar'ın Gezenbilir Listesi ismail bey beni de listeye eklermisiniz..toyota 1987 model fj 73..izmir..teşekkürler..
  12. MOBİDİK

Webasto ve Eberspacher Isıtıcı Cihazlar

Ynt: Webasto ve Eberspacher Isıtıcı Cihazlar takip..
  13. MOBİDİK

Ironman 4X4 İlk Parti Geldi!.

Ynt: Ironman 4X4 İlk Parti Geldi!. sağolun adnan bey..ben ilginizden dolayı teşekkür ederim...ben beklerim..sorun değil..şnorkel geldiğinde haber verirseniz sevinirim...hayırlı işler diliyorum....
  14. MOBİDİK

Ironman 4X4 İlk Parti Geldi!.

Ynt: Ironman 4X4 İlk Parti Geldi!. ilhan bey ve adnan bey..sizlere ilginizden dolayı yürekten teşekkür ediyorum..ilhan kardeşimin gönderdiği listeye göre teşhis doğru..benim araç 87 model ,dar ön, 73 kasa düz yani I6 motor benzinli 4000 lt.3F motor..listede ilhan beyin söylediği gibi SS75HF...
  15. MOBİDİK

Cam Rüzgarlıkları

Ynt: Cam Rüzgarlıkları şehzat bey'de sormuş,,bende sorayım..toyota 87 model 7o,73 yada 75 kasa için rüzgarlık varmı?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri