Ironman 4X4 İlk Parti Geldi!.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Adnan Çetinel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 346
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 64,562

Etiketler
Ynt: Ironman 4X4 İlk Parti Geldi!.

baktım, SS70HF ve SS78HFZ stokta var görünüyor, umarım biri uyar

pr_01_21_max.jpg

Adnan Çetinel' Alıntı:
baktım, SS70HF ve SS78HFZ stokta var görünüyor, umarım biri uyar

pr_01_21_max.jpg

Rica ederim ne demek.
Stokttaki modeller malesef uymayacak gibi duruyor. Uyan modeli "SS75HF " olması lazım.
Haluk beyin aracının motoru 2H olduğundan ona göre bir snorkel hava filtre bağlantısı gerekir.

Adnan abi bildiğim kadarıyla bu modelden fazla yok. Kasaya uyum olarak snorkel uyacak araçsayısı var fakat aynı motoru kullanan araçlardan fazla yok.

whiteagle' Alıntı:
Adnan abi bildiğim kadarıyla bu modelden fazla yok. Kasaya uyum olarak snorkel uyacak araçsayısı var fakat aynı motoru kullanan araçlardan fazla yok.

tmm, İlhan bilgi için çok teşekkür ederim, 5 adet sipariş geçiyorum, elimizde kalmaz bu durumda

ilhan bey ve adnan bey..sizlere ilginizden dolayı yürekten teşekkür ediyorum..ilhan kardeşimin gönderdiği listeye göre teşhis doğru..benim araç 87 model ,dar ön, 73 kasa düz yani I6 motor benzinli 4000 lt.3F motor..listede ilhan beyin söylediği gibi SS75HF numara yada modeli şnorkele ihtiyacım var...adnan bey siparişini verdiğiniz bu şnorkel geldiğinde nesıl haberdar olabilirim..yada beni haberdar edermisiniz..daha önce aldığım şnorkel bende kalsınmı ? yada size geri göndereyimmi?sevgiler ve saygılar...

MOBİDİK' Alıntı:
ilhan bey ve adnan bey..sizlere ilginizden dolayı yürekten teşekkür ediyorum..ilhan kardeşimin gönderdiği listeye göre teşhis doğru..benim araç 87 model ,dar ön, 73 kasa düz yani I6 motor benzinli 4000 lt.3F motor..listede ilhan beyin söylediği gibi SS75HF numara yada modeli şnorkele ihtiyacım var...adnan bey siparişini verdiğiniz bu şnorkel geldiğinde nesıl haberdar olabilirim..yada beni haberdar edermisiniz..daha önce aldığım şnorkel bende kalsınmı ? yada size geri göndereyimmi?sevgiler ve saygılar...

sabrınız için ben teşekkür ederim, bence şimdilik sizde kalsın snorkel, yenisinin gelmesi birkaç ay alabilir malesef, ama gelince ben buraya yazarım. Elinizdeki ile yenisini birebir takas yaparız.

Adnan Çetinel' Alıntı:
sabrınız için ben teşekkür ederim, bence şimdilik sizde kalsın snorkel, yenisinin gelmesi birkaç ay alabilir malesef, ama gelince ben buraya yazarım. Elinizdeki ile yenisini birebir takas yaparız.

sağolun adnan bey..ben ilginizden dolayı teşekkür ederim...ben beklerim..sorun değil..şnorkel geldiğinde haber verirseniz sevinirim...hayırlı işler diliyorum....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,495
Kayıtlı Üye Sayımız
172,158
Kaydolan Son Üyemiz
aysekayan95

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR