mertboz kullanıcısının son içeriği

1. M

Likya Yolu için Uygun Tarih

Ynt: Likya Yolu için Uygun Tarih Turkcell çekiyordu ..
  2. M

Ynt: Likya Yolu için Uygun Tarih Parkurun %80'ninde telefon çekiyor.Gökçeören'den çukurbağ arası ve tahtalı da sıkıntı yaşarsın sadece
  3. M

Ynt: Likya Yolu için Uygun Tarih Ekmek sıkıntısı çekmezsin kesinlikle çoğu köyde market bulunuyor bulamazsan bile ordan birine rica etsen temin eder.
  4. M

Likya Yolu - 15 Şubat

Ynt: Likya Yolu - 15 Şubat Nisan 20'sine kadar iş görüşmelerim var Murat abi Nisan 20'den sonra müsaitim
  5. M

Likya Yolu - 15 Şubat

Ynt: Likya Yolu - 15 Şubat Merhaba Murat abi 14 Şubat sabah Fethiye dalamandaydım ancak sağnak yağmur ile karşılaştım bir gün ovacıkta otobüste tanıştığım ingiltrede yaşayan aslen türk aile beni evlerinde bir gün misafir ettiler.Yaklaşık 3 hafta sürdü Ölüdeniz - Kaş arası haftada bir gün'ü...
  6. M

Likya Yolu - 15 Şubat

Ynt: Likya Yolu - 15 Şubat Öncelikle çok teşekkür ediyorum Bülent abi Bence biz gençlere bu tarz şeyler daha çok teşvik edilmeli , çoğu benim yaşımdaki arkadaşlarım genelde yurtdışı veya tatil köyleri vs. seçiyorlar.Benimde Likya Yolu ile tanışmam esasında çok acayip oldu , ablamın...
  7. M

Ynt: Likya Yolu için Uygun Tarih Giderken hava alanında boardingde yanılmıyorsan 7 kg aşmıştım.15+7=22 birde önceki konularda yazmıştım.Propan bütan kartuşları uçak almadığı için pamukkale turzim'in otobüs kargosu ile tencere tava çadır ve bütün kartuşları yollamıştım.Resimler için link...
  8. M

Ynt: Likya Yolu için Uygun Tarih Deuter 70+10 Lt çantam malzeme olarak yanımda götürdüklerim. Orgaz kamp ocağı büyük tip 4 adet kartuş her kartuş'un ağırlıgı 500 gr İntex'in tekkişilik şişme yataklarından almıştım tencere tava seti çaydanlık elfeneri uyku tulumu çadır ( husky fighter 4.5 kg...
  9. M

Ynt: Likya Yolu için Uygun Tarih Valla ilk deneyimim oldu Likya Yolu trekking anlamında.Pek zorlanmadım açıkcası sadece biraz fazla yüküm olduğu için bazı kısımlarda zorlandım ..
  10. M

Ynt: Likya Yolu için Uygun Tarih Ölüdeniz - Faralya arası kendi başıma yürüdüm.Faralyadan - kabak arası yürürken benim gibi yürüyen iki fransız arkadaş ile tanıştım.Rota'nın bir kısmını beraber yürüdük daha sonrada bir belçikalı arkadaş ile bi kaç köy yürüdük.
  11. M

Likya Yolu - 15 Şubat

Ynt: Likya Yolu - 15 Şubat Evet gerçekleştirebildim hem gezenbilirin facebook grubunda hemde bu linkten resimlere ulaşabilirsiniz. https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150650244111575.422004.604151574&type=3
  12. M

Ynt: Likya Yolu için Uygun Tarih Fethiye - Kaş arası yürüdüm ve her köy de 1 pansiyon vardı ancak Myra-Tahtalı dağı 20 saat süren bi tırmanış var orada pansiyon yok.
  13. M

Ynt: Likya Yolu için Uygun Tarih Fethiye "ölüdeniz" den 12 şubat 2012 start verdim.Hava çok fena değildi sıcaklık 7 derece ile 9 derece arasındaydı çok sıcaklarda gitmenizi tavsiye etmiyorum şahsen sırtınızdaki çantayıda işin içine kattığınız zaman.Pansiyon konaklamalı veya çadır konaklamalı...
  14. M

Lycian Way ...

Ynt: Lycian Way ... Kaş ve ilerisi demre Antalya Konyaaltına kadar 5 gün yağmurlu dolu şekilde yağmur yağıyor.. Tahtalı Dağ'ında 1.850m ye kadar kar mevcut " kırmız-beyaz " işaretleri bulmak mümkün değil ..
  15. M

Lycian Way ...

Ynt: Lycian Way ... Herkeze Merhabalar.. Likya Yolu'nu şuanda yürümekteyim .. 15 Şubat'da Ölüdenizden start verdim bugun itibari ile Kaş'tayım şuan size konakladıgım hostel'den yazmaktayım.İlk izlenilimlerimi belirtmek istiyorum,yollar çok kötü işaretlerin %60'ı silinmiş diye bilirim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri