Arama sonuçlarınız

1. M

Likya Yolu için Uygun Tarih

Ynt: Likya Yolu için Uygun Tarih Turkcell çekiyordu ..

2. M

Ynt: Likya Yolu için Uygun Tarih Parkurun %80'ninde telefon çekiyor.Gökçeören'den çukurbağ arası ve tahtalı da sıkıntı yaşarsın sadece
  3. M

Ynt: Likya Yolu için Uygun Tarih Ekmek sıkıntısı çekmezsin kesinlikle çoğu köyde market bulunuyor bulamazsan bile ordan birine rica etsen temin eder.

4. M

Likya Yolu - 15 Şubat

Ynt: Likya Yolu - 15 Şubat Nisan 20'sine kadar iş görüşmelerim var Murat abi Nisan 20'den sonra müsaitim
  5. M

Likya Yolu - 15 Şubat

Ynt: Likya Yolu - 15 Şubat Merhaba Murat abi 14 Şubat sabah Fethiye dalamandaydım ancak sağnak yağmur ile karşılaştım bir gün ovacıkta otobüste tanıştığım ingiltrede yaşayan aslen türk aile beni evlerinde bir gün misafir ettiler.Yaklaşık 3 hafta sürdü Ölüdeniz - Kaş arası haftada bir gün'ü...

6. M

Likya Yolu - 15 Şubat

Ynt: Likya Yolu - 15 Şubat Öncelikle çok teşekkür ediyorum Bülent abi Bence biz gençlere bu tarz şeyler daha çok teşvik edilmeli , çoğu benim yaşımdaki arkadaşlarım genelde yurtdışı veya tatil köyleri vs. seçiyorlar.Benimde Likya Yolu ile tanışmam esasında çok acayip oldu , ablamın...

7. M

Ynt: Likya Yolu için Uygun Tarih Giderken hava alanında boardingde yanılmıyorsan 7 kg aşmıştım.15+7=22 birde önceki konularda yazmıştım.Propan bütan kartuşları uçak almadığı için pamukkale turzim'in otobüs kargosu ile tencere tava çadır ve bütün kartuşları yollamıştım.Resimler için link...
  8. M

Ynt: Likya Yolu için Uygun Tarih Deuter 70+10 Lt çantam malzeme olarak yanımda götürdüklerim. Orgaz kamp ocağı büyük tip 4 adet kartuş her kartuş'un ağırlıgı 500 gr İntex'in tekkişilik şişme yataklarından almıştım tencere tava seti çaydanlık elfeneri uyku tulumu çadır ( husky fighter 4.5 kg...
  9. M

Ynt: Likya Yolu için Uygun Tarih Valla ilk deneyimim oldu Likya Yolu trekking anlamında.Pek zorlanmadım açıkcası sadece biraz fazla yüküm olduğu için bazı kısımlarda zorlandım ..

10. M

Ynt: Likya Yolu için Uygun Tarih Ölüdeniz - Faralya arası kendi başıma yürüdüm.Faralyadan - kabak arası yürürken benim gibi yürüyen iki fransız arkadaş ile tanıştım.Rota'nın bir kısmını beraber yürüdük daha sonrada bir belçikalı arkadaş ile bi kaç köy yürüdük.

11. M

Likya Yolu - 15 Şubat

Ynt: Likya Yolu - 15 Şubat Evet gerçekleştirebildim hem gezenbilirin facebook grubunda hemde bu linkten resimlere ulaşabilirsiniz. https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150650244111575.422004.604151574&type=3
  12. M

Ynt: Likya Yolu için Uygun Tarih Fethiye - Kaş arası yürüdüm ve her köy de 1 pansiyon vardı ancak Myra-Tahtalı dağı 20 saat süren bi tırmanış var orada pansiyon yok.

13. M

Ynt: Likya Yolu için Uygun Tarih Fethiye "ölüdeniz" den 12 şubat 2012 start verdim.Hava çok fena değildi sıcaklık 7 derece ile 9 derece arasındaydı çok sıcaklarda gitmenizi tavsiye etmiyorum şahsen sırtınızdaki çantayıda işin içine kattığınız zaman.Pansiyon konaklamalı veya çadır konaklamalı...
  14. M

Lycian Way ...

Ynt: Lycian Way ... Kaş ve ilerisi demre Antalya Konyaaltına kadar 5 gün yağmurlu dolu şekilde yağmur yağıyor.. Tahtalı Dağ'ında 1.850m ye kadar kar mevcut " kırmız-beyaz " işaretleri bulmak mümkün değil ..
  15. M

Lycian Way ...

Ynt: Lycian Way ... Herkeze Merhabalar.. Likya Yolu'nu şuanda yürümekteyim .. 15 Şubat'da Ölüdenizden start verdim bugun itibari ile Kaş'tayım şuan size konakladıgım hostel'den yazmaktayım.İlk izlenilimlerimi belirtmek istiyorum,yollar çok kötü işaretlerin %60'ı silinmiş diye bilirim...

16. M

Propan bütan kartuş

Ynt: Propan bütan kartuş Ücret pek önemli değilde şimdi uçak biletini aldım direk dalaman'a dalamandan bi daha antalya yapmak açıkcası zor olur.Benim için pamukkale turizm dudullu daki yazıhaneleri alıyormuş sadece fethiye için oraya vericem bir kaç eşyamı daha göndericem otobüsler en...
  17. M

cocoon 300 kaz tüyü uyku tulumu

Ynt: cocoon 300 kaz tüyü uyku tulumu Bende Husky Fighter çadır aldım bir outdoor mağzasından uzun uğraşlar sonucu bana INESCA Aurora 200 Kaztüyüne emsal http://www.atlaskamp.com/inesca-aurora-200-kaz-tuyune-emsal-primaloft-20-c-uyku-tulumu/ bu tulumu hediye etmişti.Gayet güzel memlunum.
  18. M

Propan bütan kartuş

Ynt: Propan bütan kartuş Fethiye'ye giden otobüs firmalarına veriyim dedim araştırdım biraz kamilkoç , ulusoy , varan turizm gibi otobüs firmaları artık emanet veya otobüs kargo yapmıyorlarmış rezillik diz boyu .. abuk subuk otobüs firmalarını araştırcam fethiyeye giden onlar ile göndercem...

19. M

Propan bütan kartuş

Merhabalar 14 Şubat Günü Likya Yolu için Pegasus hava yollarından istanbul - dalaman bileti aldım ancak full ekipman gideceğim için aklıma birşey takıldı.Kamp mutfağım için orgaz'ın propan bütan karışımı kartuşları var bunu uçağa alırlarmı ?? sizce daha önce bi deneyimi olan arkadaş varsa...
  20. M

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi 2 Gün önce 15 Şubat 2012 Likya yolu için kendime uzun zamandır bi bot arıyordum.Tavsiyeler üzerine Salomon Cosmic 4D aldım çok memlunum 2 gün şehir içi " KAR " da kullandım gayet konforlu

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri