mephamd kullanıcısının son içeriği

1. mephamd

2021'de Gap Turu - Sorular

Hocam Cağ kebabı Erzurum'daki yanlamasına yapılan döner tarzında kesinlen çok güzel bir kebaptır. Birecikte cağ kebabı olmaz, hiç olmadı. Birecikte doğru mevsimde çok güzel patlıcanlı kebap yenir. Güneydoğu civarına temmuz Ağustosta gelinmez. Yol sorunsuzdur. Suriye sınırını...
  2. mephamd

Güvenli mi diye sorulmuş, ben de durumu söylüyorum. Güvensiz olarak bildiğiniz bir yer varsa söyleyin, biz de öğrenelim?
  3. mephamd

Araç kiralayacaksanız kurumsal bir firmadan kiralayın yeterli. Başka herhangi dikkat etmeniz gereken bişey yok. İstanbul İzmir yolculuğundan farksız. Heryer güvenli, her yer aynı
  4. mephamd

Trans Sibirya İçin 4x4

Ynt: Trans Sibirya İçin 4x4 Benzinli toyota vx100, prado da olabilir bence. Rusyada temiz dizel bulmak sorun olabilir.
  5. mephamd

Toyota Fj-75 4.5

Ynt: Toyota Fj-75 4.5 DSÖ aracılığıyla ambulans olarak hibe edilen ve HEK' ayrılıp satılan araçlardan olduğunu tahmin ediyorum. Onlar da 93-95 model arası oluyorlar. Km'si orjinaldir, motoruna da baktırmak lazım, yağsız vs kalmadıysa problemsiz. Bu paraya değer mi, bence değmez. Max 35bin tl...
  6. mephamd

3k Grand Vitara Esp

Ynt: 3k Grand Vitara Esp Teşekkür ederim. 2007 model bir tanenin suzuki bayisinden ilanında ESP olduğu iddia ediliyordu ama içeride ESP tuşu yoktu kafam karıştı. Bu arada türkiyeye gelmeyecek olsa da yurtdışında 3 kapının da 1,9 dizeli varmış. Ve keşke yeni SX4'e takılacak olan fiat 1,6...
  7. mephamd

3k Grand Vitara Esp

3 kapı Grand Vitaraların hangilerinde ESP vardır, Hangi yıldan sonra ESP ile gelmeye başladılar veya başından beri standart veya opsiyon muydu bunlar? ESP'li olanla olmayan arasında 2. el fiyatlarda oynama oluyor mu? Şu anda sıfırlarında ESP stardartmış, ne zamandan beri bu şekilde? Şimdiden...
  8. mephamd

Orj .camel Trophy Discovery-1 300 Tdi...

Ynt: Orj .camel Trophy Discovery-1 300 Tdi... Bu tür modifiyeli araçlarda harcadığı parasını çıkarabilen henüz görülmedi neredeyse. Zevk işi sonuçta. Hayırlı satışlar.
  9. mephamd

Toyota landcruiser II 70series

Ynt: Toyota landcruiser II 70series Bulunur. Ambulansların ihaleye çıktığını gördüm. Diyarbakır sağlık müdürlüğü geçen mart ayında bir ambulans çıkarmıştı ilana. çok düşüktü bedel, ne kadara satıldı bilmiyorum ama çok sıkıntı çektiğim bir dönem olmasaydı almayı düşünürdüm kesinlikle.
  10. mephamd

TOYOTA 75 kamyonet hayata geçirilmesi

Ynt: TOYOTA 75 kamyonet hayata geçirilmesi arka çamurluk biraz ufak geldi gözüme..
  11. mephamd

Rexton W geliyor

Ynt: Rexton W geliyor Bir öncekini beğenmezdim ama bu güzel. fiyatlar piyasa şartlarına göre iyi ama piyasa aşırı uçmuş olduğundan yine fazla geliyor. 2. el pajero daha mantıklı geliyor bana şimdilik.
  12. mephamd

Rexton W geliyor

Ynt: Rexton W geliyor REXTON W E-XDI 2.0 4x2 MT 77.706 1.065 729 79.500 REXTON W E-XDI 2.0 4x2 AT 87.206 1.065 729 89.000 REXTON W E-XDI 2.0 4x2 AT LX 91.706 1.065 729 93.500 REXTON W E-XDI 2.0 4x4 AT 93.706 1.065 729 95.500 REXTON W E-XDI 2.0 4x4 AT LX 97.706 1.065 729 99.500

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR