melisturan kullanıcısının son içeriği

1. M

Nohut Brownie Tarifi

arkadaşlar herkese merhabalar. sporcu yemekleri bakarken aynı zamanda sporcu tatlıları da bakmazsam olmazdı :) sporcuların da yiyebileceği sporcu dostu bir tarif buldum. nohut brownie tarifini sizlerle paylaşmak istiyorum :) "Nohut Brownie Tarifi ADIM 1 Tüm malzeneyi rondaya alıp çekiyoruz...
  2. M

Dipliner Nedir

arkadaşlar herkese merhabalar. dipliner nedir sorusuna cevap olabilecek bir haber yazısı buldum, sizle paylaşmak istiyorum :) "Dipliner ile eyeliner aynı ürün mü sorusu kadınlar tarafından sıklıkla merak edilmektedir. Görünüşe bakıldığı zaman ikisi arasında herhangi bir ayrım olmadığı...
  3. M

Fırında Levrek Tarifi

merhaba arkadaşlar. sporcu yemekleri yapılan spor için çok çok önemli biliyorsunuz... bende bu yüzden sporcu yemekleri bakıyorum sık sık ve fırında levrek tarifini gördüm. sizlerle paylaşmak istiyorum. "Fırında Levrek Tarifi ADIM 1 İçi ve dışı iyice temizlenmiş levrekleri, yağlı kağıt serili...
  4. M

Rüyada Siyah Elbise Görmek

herkese merhabalar... rüya tabirlerini okur musunuz? ben her rüyamın tabirine bakan biriyim. bugün rüyamda siyah kaban ve siyah elbise katlıyordum. rüyanın anlamını buraya bırakayım istiyorum :) " "Her kadının dolabında olmazsa olmaz parçalar arasında yer alan siyah elbise, bazen de...
  5. M

Semizotu Yemeği

Merhabalar bugün çok beğenerek yaptığım yemek tarifleri içinden bir tanesini sizlerle paylaşmak istedim. "Semizotu Yemeği ADIM 1 Semizotunun saplarını ayıklayıp iyice yıkayalım ve ince ince doğrayalım. ADIM 2 Bir tencerede zeytinyağını ısıtalım. Üzerine küp küp doğranmış kuru soğanı ilave edip...
  6. M

Makyaj Malzemesinin Bozulmasını Önlemek İçin Yapılabilecekler

makyaj artık günlük hayatımızın çok önemli konusu malum... makyaj malzemelerinin bozulmasını önlemek ile ilgili bir yazıyı sizlerle paylaşmak istiyorum. "Makyaj severlerin korkulu rüyalarının başında makyaj malzemelerinin erkenden kuruması ya da bozulması gelir. Son kullanma tarihinden önce...
  7. M

Fırında Soslu Bütük Tavuk Tarifi

arkadaşlar herkese merhabalar. Spor yapmak sadece sporlar kalmayan mesele aynı zamanda beslenmede çok önemli biliyorsunuz :) sporcu yemekleri tarifi bakıyordum. fırında soslu bütün tavuk tarifine denk geldim sizinle paylaşmak istiyorum " Fırında Soslu Bütün Tavuk Tarifi ADIM 1 Tüm baharatları...
  8. M

Rengarenk Biber Dolması ,kaliforniya Biberi Dolması

Selamm bugün sizlere harika bir tarif vermek istiyorum. "Rengarenk Biber Dolması ,Kaliforniya Biberi Dolması Rengarenk sunum, Rengarenk lezzet :) Biberlerin dikkatli bir şekilde sap kısımlarını çıkarın(Üzerine tekrar kapatacağız) içini temizleyip yıkayıp ters çevirin suyu süzülsün. Bu arada iç...
  9. M

Semizotu Salatası

Selammm bugün sizlere yılbaşı yemekleri için harika bir tarif ile geldim "Semizotu Salatası Semizotunun taze lezzetine bayılacaksınız! ADIM 1 Semizotumuzu iyice yıkayıp ora büyüklükte keselim. Servis tabağımıza ekleyelim. ADIM 2 Yoğurt, mayonez ve tuzumuzu küçük kapta karıştıralım. ADIM 3...
  10. M

10 Yıl Yaşlandıran 3 Makyaj Hatası

herkese tekrardan merhabalar arkadaşlar. makyaj günlük hayatımızda oldukça önemli yere sahip malum :) ve makyajla ilgili bir haber yazısı buldum. 10 yaşlandıran 3 makyaj hatası... ilgili yazıyı sizinle paylaşmak istiyorum. "Makyaj yapmanın ince nüansları vardır. Makyaj yapmanın en önemli püf...
  11. M

Red Velvet Kek Tarifi

arkadaşlar herkese merhabalar. yılbaşına 1 hafta kaldı heyecan varmı? :) yılbaşı yemekleri konusunda neler düşünüyorsunuz? ben yılbaşı yemekleri bakarken kek tarifine denk geldim. bence yılbaşına güzel gider red velvet kek. tarifi bırakıyorum aşağıya "Red Velvet Kek Tarifi ADIM 1 Kek hamuru...
  12. M

İdeal Doğal Yağ Karışımı

arkadaşlar herkese tekrardan merhabalar :) ideal doğal yağ karışımları ile ilgili bulduğum bir haberi sizlerle paylaşmak istiyorum... "İdeal doğal yağ karışımları hangileri? Doğal yağları artık çok daha sık kullanıyoruz. Onlarla masaj yapıyor, şifa buluyor ve oda kokuları hazırlıyoruz. Peki en...
  13. M

Yoğurtlu Patlıcan Mezesi Tarifi

yılbaşı heyecanı sizleride sardı mı arkadaşlar? :) ben şahsen çok heyecanlıyım... yılbaşı tarifleri bakıyorum her gün. yoğurtlu patlıcan mezesi de düşündüğüm tariflerden biri. hemen aşağıya yazıyorum tarifi. "ADIM 1 Patlıcanları yıkayalım ve kabuğunu soymadan çatal ile birkaç yerinden delelim...
  14. M

Hibeş Mezesi

Merhabalar bugün sizler için yılbaşı yemekleri yanına harika gidecek bir meze tarifi vermek istiyorum. "Adım 1 Çukur bir kap içine tahini, ezilmiş sarımsak dişlerini, kimyonu, kırmızı biberi ve tuzu koyup çırparak karıştıralım. Adım 2 Limon suyunu azar azar ekleyip, karıştırarak tahine...
  15. M

Kuzu Dolma Tarifi

arkadaşlar herkese merhabalar. malum yılbaşına çok az kaldı. :) ve yılbaşı menüsü için tarifler bakıyoruz. ben kuzu dolma tarifi buldum ve sizinlede paylaşmak istiyorum... " Kaburganızı kuzu kaburga yapacağınızı belirterek seçerseniz kasabınız sizin için uygun şekilde hazırlayarak teslim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri