mcweblife kullanıcısının son içeriği

1. mcweblife

Kelkit Çayı'nın Biz Sundukları. Balıksız asla olmaz (:

1.Erbaa- Niksar arası Karanlıkdere .. Serpme ağ ile kaya pullusu.. 2.Erbaa- Niksar arası Karanlıkdere .. Serpme ağ ile kaya pullusu.. 3.Erbaa- Köyde yakaladığım 11.5 kg'lık yayın balığı. Oltaları gece beklettik, yem olarak da sülük kullandık. 4.Erbaa- Köyde yakaladığım 11.5 kg'lık yayın...
  2. mcweblife

Memleketten dağ ve ırmak manzaraları.

Ynt: Memleketten dağ ve ırmak manzaraları. 14. Reşadiye - Kelkit Çayı - Suyun Çok Azaldığı Bir Gün 15. Reşadiye - Kelkit Çayı - Suyun Çok Azaldığı Bir Gün 16. Reşadiye - Kelkit Çayı - Suyun Çok Azaldığı Bir Gün 17. Reşadiye - Kelkit Çayı ve Ben 18. Reşadiye - Kelkit Çayı - Ailecek Balık
  3. mcweblife

Ynt: Memleketten dağ ve ırmak manzaraları. 10. Erbaa - Kale Köyü - Boğazkesen Mevkii (Tozanlı Çayı ve Kelkit Çayının Birleştiği Nokta.) 11. Erbaa - Kale Köyü - Boğazkesen Mevkii 12. Erbaa - Kızılçubuk Köyünden Kale Köyüne Doğru Bir Bakış 13. Amasya - Taşova - Uluköy Barajı
  4. mcweblife

Ynt: Memleketten dağ ve ırmak manzaraları. devaam 6. Erbaa - Ayan Köyü - İnönü Mevkii 7. Erbaa - Ayan Köyü - Terekkaya Mevkii 8. Erbaa - Ayan Köyü - Bağındere Mevkii ve ben (: 9. Erbaa - Ayan Köyü - Kelkit olmuş çamuur
  5. mcweblife

Forumu bikaç gündür takip ediyordum. Artık aktif bi şekilde katılmanın zamanı geldi diye düşünüyorum. Tokatımızın güzelliklerinden resimlerimi yavaş yavaş paylaşıyım dedim.. 1. Erbaa Ayan Köyünden (doğup büyüdüğüm köy) 2. Erbaa - Ayan Köyü - İnönü Mevkii 3. Erbaa - Ayan Köyü - Çevlik Mevkii...
  6. mcweblife

Gezenbilir Tokat Grubu

Ynt: Gezenbilir Tokat Grubu Herkese merhaba, Ad - Soyad: Mustafa COŞGUN Doğum Tarihi Ve Yeri: 1985 Memleket: Erbaa / Tokat İlgi Alanı: Balıkçılık, avcılık, dağlar, taşlar, yaylalar.... bilgisayar, otomobil Reşadiye Kız Meslek Lisesi nde Bilgisayar Sistemleri Öğretmeni yim. Şimdilik bi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri