malisurat kullanıcısının son içeriği

1. M

Lada Niva - Hararet

1.benzinde kullan 2.radyatörü şişlet 3.radyatörü değiştir kısacası soğutma sistemini komple elden geçir
  2. M

Ford Ranger 4x4 2008 Mi L200 Mü Kararsız Kaldım

Uzunca süre kullandım araştırdım ihtiyaclarım doğrultusunda pick upların ne kadar donanım yapsanızda bir safkan 4x4 olamayacağını anladım ve lada niva aldım Alacağım tek araç bundan sonra nasipse land cruiser olucak Ama pick up alırsam da hilux e alırım
  3. M

Lada Niva Kronik Sorunlar

Bende senin gibi uzun yol yapıyorum kampa sıklıkla gittiğim için Niva alıcaksan eğer şehrinde veya yakın şehirlerde sadece niva ile uğraşan bir usta bul yoksa hiç girme çok sorun yaşarsın Ben istanbul gibi biryerde 4.ustaya gidiyorum Tekerleklerin kitlenmesi olayını duymadım Araç mekanik bir...
  4. M

Lada Niva Kronik Sorunlar

Full mekanik bir araç ben hiçbir kronik problemini duymadım Bakımını yap orjinal parça kullan iyibir usta bul ve benzinde kullan tavsiyem
  5. M

Yeni Aldığım Niva 1.6 Hakkında Bazı Sorularım

Herkese merhaba 4 mevsim kamp için niva 1.6 karbüratörlü araç aldım hem ucuz hemde parçaları da ucuz aracın. Aracı benzinde kullanacağım ancak bir durum varki aracı çalıştırırken gaza vermem gerekiyor yoksa araç çalışmıyor. Sizce bu durum normal mi? Karbüratör temizliğini yeni yaptırdım,araç...
  6. M

L200 Ve Hılux Arasında Kararsızım Yardım Lütfen

Merhabalar Uzun yol ve kamp amacı ile pick up alacağım Yaşadığım yer gereği yalnız olduğum için ve seyehatlerimi yalnız yapacağım için sorunsuz&sağlam diyebiliceğimiz araç arıyorum. Aracın arkasına pick up camper yapacağım yani mini karavan gibi bir yaşam alanı,kamplarda onda kalacağım yaklaşık...
  7. M

Grand Cherokee 2.7 Crd Alacağım

Herkese merhaba Uzun araştırmalar sonucu grand cherokee 2.7 crd almaya karar verdim ancak sizlerinde tavsiyelerini almak istiyorum. 4.7 v8 modeli arasında çok gidip geldim ancak yakıt ön planda olunca 2.7 crd seçtim. Siz grand cherokee 2.7 crd modeli hakkında neler düşünüyorsunuz?Kronik...
  8. M

İstanbulda Ford Ranger Servisi

Herkese merhaba İstanbulda ford ranger aracından anlayan özel servis önerisi verebilirmisiniz? Ben 2 tane buldum ama koskoca istanbulda 2 kişi mi var bu araçtan anlayan
  9. M

Ford Ranger 4x4 2008 Mi L200 Mü Kararsız Kaldım

Herkese selam 2008 ranger 4x4 alma niyetindeyim ancak l200 kafamı karıştırıyor. Özellikle kamp ve gezi için alacağım aracı bu nedenle yukseltme 33 veya 35 lastik vinç diferansiyel kilidi vs bir sürü masraf yapacağım. Sizlerin düşünceleri nelerdir? Hangisi daha konforludur? Alacağım Araba...
  10. M

L200 Kilitli Difransiyel Hakkında

pardon instyle pakette yoktu.
  11. M

L200 Kilitli Difransiyel Hakkında

Selamlar herkese L200 4X4 kilitli difransiyel modelinden arıyorum.Bu model sadece intense ve instyle donanımlarındamı var? 2015 ve üstü modellerde bu donanım varmı yardımcı olabilirmisiniz? İlk 4x4 üm olacak öneriniz varmı ? Özellikle ağır kış şartlarında kullanmak için alıyorum...
  12. M

2005-2006 Freelander Alacagım.yardıma Ihtiyacım Var

merhabalar herkese 2005-2006 dizel otomatik freelander almak istiyorum ve istanbulda yaşıyorum. Bu araclar her ustanın anlayacagı arac olmayacagı gibi herkesten de alınmaz. Alacağım araç muhtemel 200 bin km ye yakın bir araç olacaktır ve riskleride büyük.Alırken istanbulda veya büyükşehirlerde...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

SON KONULAR

Geri