lukeskywalker kullanıcısının son içeriği

1. L

Hyundai Galloper 3.0 v6 Kitabı Türkçe

Ynt: Hyundai Galloper 3.0 v6 Kitabı Türkçe Dün babam bir hyundai Galloper sahibi oldu; aranıza yeni katıldık yani ;) Bu kitapçıktan temin etmek isterim. İnternet üzerinden paylaşmanız mümkün mü acaba?
  2. L

2004 Model Lada Niva'mı Satıyorum

Ynt: 2004 Model Lada Niva'mı Satıyorum Arkadaşlar ilginiz ve yorumlarınızla katkıda bulunduğunuz için hepinize teşekkür edeim. Lada Niva'mı geçen hafta 12000 tl'ye sattım.
  3. L

Ynt: 2004 Model Lada Niva'mı Satıyorum fiyatı 15000'e çektik arkadaşlar. Saygılar.
  4. L

Ynt: 2004 Model Lada Niva'mı Satıyorum Arkadaşlar, ilanım sahibinden.com'da olsun bu sitede olsun pek ilgi görmedi. Acaba fiyat mı yüksek? Yoksa piyasa durgunluğuna mı vermeliyim bu durumu? Aracımın piyasa değeri nedir bilgisi olanlardan yorum alabilir miyim lütfen?
  5. L

Rusyanın Gaz Firmasının Yeni Arazi Aracı

Ynt: Rusyanın Gaz Firmasının Yeni Arazi Aracı bu sitenin forumlarında yorum yapan kişilerin ülkemizin ve milletimizin değerlerini sahiplenici tavrını takdir ediyorum.
  6. L

Mercedes G Serisi

Ynt: Mercedes G Serisi güzel araç güle güle kullanın.
  7. L

International Smartruck III

Ynt: International Smartruck III bunun için güzel diyemiyorum maalesef zevkler ve renkler tartışılmaz...
  8. L

International Commercial Extreme Truck ve International MXT

Ynt: International Commercial Extreme Truck ve International MXT ilk defa gördüm, güzele benziyorlar ama arazi kabiliyetleri nasıldır acaba??
  9. L

Suburban Offroad Donanımı?

Ynt: Suburban Offroad Donanımı? resimlerde araçlarda güzelmiş:)
  10. L

ford f-150 svt raptor

Ynt: ford f-150 svt raptor internet sitelerinde çok methetmişler ama işin içine elektronik karışınca insan bi kere daha düşünüyo...
  11. L

Mercedes-Benz Unimog U 20 (Yeni Model)

Ynt: Mercedes-Benz Unimog U 20 (Yeni Model) burunsuz güzel olmamış bence...
  12. L

Ynt: 2004 Model Lada Niva'mı Satıyorum unutulan bir ayrıntı ekleyeyim: ilave verilecek lastikler jantlarıyla birlikte verilecektir
  13. L

Unimog 406

Ynt: Unimog 406 Aracınızı güle güle kullanın tam bir canavar olacak inşallah:)
  14. L

Herkese selamlar; 2004 model Lada Niva'mı satışa çıkardım. Bunu satıp Discovery I almak niyetindeyiz:) Arabam 25000 km'de, ikinci araba olduğundan ava pikniğe fln giderken kullanıldı çok temiz ve bakımlı. Üzerindekilerden başka 4 tane daha kar tipi lastikle birlikte veriyorum. Fiyat 16000 TL...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR