landscape

Profil mesajları Son Aktivite Gönderiler Hakkında

• mrb freelander 2006 td4 esp gibi bir özelliği var mı? sadece abs ve 4x4 olmasından başka eğim iniş var ?
    landscape
    landscape
    Esp Freelander 1 lerin hiç birisinde yoktur.
    Merhabalar hayırlı günler sizin Land Rover ile bilginiz olduğunu gördüm. Ve bana sadece sizin yardımcı olabileceğinizi düşündüm yardımcı olursanız sevinirim. 3 Gün önce aracımı akşam stop ettim hiç bir sıkıntı yoktu sabahında aracımın anahtarında kapıları açmak için bastığımda aracım anahtarı tanımadı.
    I
    ilkaysuzerler"
    hiç bir şekilde bu arada aracım Land Rover Discovery 2 HSE 2000 model. sürücü kapısından giriş yaptığımda araç alarma geçiyor ve motoru herşeyi kilitliyor ne gibi bir yol izlememi önerirsiniz şimdiden çok teşekkür ederim.

hayırlı günler.öncelikle paylaşımlarınız için teşekkürler.çok yararlı bilgiler veriyorsunuz.benim 2007 discovery 3 var otomatik 2.7 bu aracın şanzıman filtresi parça numarası ve hangi yağı tavsiye edersiniz,kaç kg yağ alır.bilgi verirseniz sevinirim.iyi çalışmalar.izmire gelince yanınıza uğrayacam adresi ve telinizi gönderirseniz.
    Merhaba;
    Ben 20 günlük bir LR Discovery sahibiyim. Forumda Discovery başlığında hemen hemen her yazınızı okudum.
    Bu hafta İzmir'e geleceğim. Bir uğramak tanışmak araç hakkında bir şeyler sormak isterim. Malum bu zamanda güvenecek kişi bulmak zor.
    İYi çalışmalar.

slm alykm freelander 1 için saft bulmam lazım bıldık bır yerde varmı yardımınız ıcın tskler sagolun

• Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun