kursad_hho kullanıcısının son içeriği

1. kursad_hho

280 Ge İçin Hidrolik Direksiyon

Ynt: 280 Ge İçin Hidrolik Direksiyon Çok teşekkür ederim. Sonucu size bildiririm.
  2. kursad_hho

Ynt: 280 Ge İçin Hidrolik Direksiyon Yusuf Bey yanıtınız için teşekkürler. Direksiyonun çok ağır olduğunu belirtmişti. Bana da power steering taktırmak istediğini söylemişti. Ben mercedesleri bilmediğim için olmadığı kanaatine varmıştım. Ancak yazdıklarınızdan aslında var olduğunu anlıyorum...
  3. kursad_hho

Merhabalar, Bir arkadaşımın çok güzel 1987 model 280 GE si var. Araç toplanmış ve çok güzel duruyor. Tek eksiği hidrolik direksiyon kalmış. Sizden bu konuda yardım alabilir miyim? İstanbul'da (veya başka yerde) bu işi layıkıyla yapacak kim var? Nelere dikkat edilmeli? Yaklaşık bütçesi ne olur...
  4. kursad_hho

DISCO-MB 2012 (Gaziantep)

Ynt: DISCO-MB 2012 (Gaziantep) ...
  5. kursad_hho

trabzon araklı

Ynt: trabzon araklı Off Road için Trabzon Off Road kulübü ile temasa geçin derim. Gezi tarzı düşünüyorsanız zaten yaylalara çıktığınızda bir yayladan diğerine geçmek mümkün, çok güzel yerlerde dolaşırsınız. Artık Sarp dan geçiş de kolay, Batum'a gidin yazın çok kalabalık ve eğlenceli. Çok...
  6. kursad_hho

Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası

Ynt: Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası Herşey çok güzel, elinize sağlık ama ben aracın altındaki makasları ve diğer boyalı yerleri bordo-mavi beklerdim :)
  7. kursad_hho

Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası

Ynt: Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası Vaayy, Trabzona yakışır, gururla takip.
  8. kursad_hho

suziki araçlara hiç yükseltme yapmadan M/T Lastik 195/80 R 15 KL 71

Ynt: suziki araçlara hiç yükseltme yapmadan M/T Lastik 195/80 R 15 KL 71 Merhaba, 215 / 80/ 15 ölçüsü bulunabilir mi? 235/75/15'e alternatif olarak düşünüyorum.
  9. kursad_hho

Şampiyonun Doğuşu

Ynt: Şampiyonun Doğuşu ..
  10. kursad_hho

jimny lastik yardım

Ynt: jimny lastik yardım Hayırlı olsun. Ufak lastik olur ama arbayı daha da yere yaklaştırmış olursunuz, lastiklerin çok daha küçük bir görüntüsü olacak, hız göstergesi yaptığınız hızdan bir miktar fazla gösterecek, km'de yaptığınız km'den bir miktar daha fazla yazacak. Herkes büyütmeye...
  11. kursad_hho

Jimny Benzin Uyarı Sinyali Hakkında

Ynt: Jimny Benzin Uyarı Sinyali Hakkında :) hiç kırmızıyı görmedim..
  12. kursad_hho

Suzuki Vitara XL7 İçin Bilgi İstiyorum.

Ynt: Suzuki Vitara XL7 İçin Bilgi İstiyorum. ..
  13. kursad_hho

jimny lastik yardım

Ynt: jimny lastik yardım Selam, Kit kaç inch düşşünüyorsunuz? 30x9,5 ile 2 inch biraz zor, olur ama bu lastiğe 4 inch olmalı diye düşünüyorum. Bu durumda da kesinlikle normal kit olmalı. Aslında bence herdurumda normal kit olmalı ama daha ufak lastiklerde get ile kulllananlarda var. Ankarada...
  14. kursad_hho

jimny lastik yardım

Ynt: jimny lastik yardım Tampon işi basit bir işlemdir, herhangi eli düzgün bir kaportacı bu işi yapar. Yine söyleyeyim sizin ölçülerde kesmeye gerek kalmayacağını tahmin ediyorum. Sürterse sadece ön sürter onuda içerden tamponu traşlarsınız, belli bile olmaz. 215/80 lastik bir miktar daha...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri