kudal kullanıcısının son içeriği

1. kudal

Ducato Motor Turbo Dizel Mi Düz Mü?

araç turbo ama almayın derim. yüke gelmez bu araçlar.
  2. kudal

Proje Vamos

önden çeker araçların en büyük sorunu yük. yüke gelemezler. ducatonun minibüs ve panelvan tiplerini kullandım. 1,5 ton yükü görünce orası burası oynayan araçlar. debriyaj balatası çok nazik. biraz zorlamada bitirmek çok zor değil. yağmurda asfaltta yüklüyse rampa çıkamazlar. ama işte geniş iç...
  3. kudal

Karçallarda 4 Gün Macahel

manzara mükemmel ama...
  4. kudal

Yaptım Oldu Sanırım.

oha. 13 bin lira sigorta bedeli mi olur? yuuuh diyorum yani.
  5. kudal

Üniversite Ve Karavan (yardım)

bence olabilir. hatta iş yerinden elektrik hattı da çekilir. ne kadarlık elektrik kullanımı olabilir ki? iş yeriyle konuşun en fazla aylık 70-80 lira elektrik harcarsınız gibi. suyu da ordan sağlayın bence. 50-60 da o tutsa yeter. kira yok zaten. iş bitince de satarsınız.
  6. kudal

Kendi Karavanını Yapanlar; Renault Master L4h2

elimde bir tane renault master minibüs var. 13+1 koltuklu. 2011 model. bunu karavan yapabilirmiyim? 2 kişilik düşünüyorum. evli değilim. kız arkadaşımla gezmek için düşünüyorum.
  7. kudal

3.7 Seçİm İçİn Yardim Lütfen

hayırlı olsun. kazasız günler dilerim.
  8. kudal

Kraliçeyi Ikna Ettik Kaptık Geldik Klasik 130

Hayırlı olsun
  9. kudal

Tek Başina :( Karavan Ile Kamp Hayatı

budur. hayallerinizi gerçekleştirmek için bir adım attınız. umarım kararlı bir şekilde gidersiniz hayallerinizin peşinden...
  10. kudal

Bu Ilandaki Araç?

aşağıda linkini vermiş olduğum motokaravan alınır mı? ustaların bir bakmasını rica ediyorum. İMALATTAN SATILIK KARAVAN Türkiye'nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da - 290979402
  11. kudal

bu kadarı da bence gereksiz. sonuçta doğada basitlik önemli bence. minimum şartlar yeter. uyurken güvende olmak en iyisi.
  12. kudal

doblonun kasa biraz ağır kalıyor. tüketiminden de belli. o da linea tarzı. ama albea ve palio motor kasa uyumu var.
  13. kudal

ben sizin yerinizde olsam gürpınar sahile çekerim aracımı. ya da üsküdar sahile. ne tarafta oturuyorsanız artık. denerim. hem kalabalık. hem sürekli polis gezen bir yer.
  14. kudal

kullanmadınız daha önce sanırım. ya da linea ile karıştırdınız. albea kullandım. 3 yıla yakın bir süre. motor yeterliydi. ama linea deseniz dediğinizde haklısınız. ki forumda palio ile karavan çekenler de var.
  15. kudal

araç dizel olacak. sonuçta 750 kilo veya üzeri karavan çekmeyeceğim. en ufak karavan çekeceğim. yeter diye düşünüyorum. en kötü arabaya chip attırırım. tork artar.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

SON KONULAR

Geri