kemalkivanc kullanıcısının son içeriği

1. K

Actyon Sport Yerden Yükseklik

teşekkürlerhocam ama stock hali kaç cm acaba bilginiz var mı
  2. K

Actyon Sport Yerden Yükseklik

bu aracın yerden yükseklik kaç cm hiçbir yerde bulamadım yardımcı olabilecek var mı diğer pick up araçlara nazaran yere daha yakın duruyor
  3. K

Yeni Aracim Tata Xenon 4x4

batmandaki beyaz tata ilan tarihi çok eskiydi dün aradım hala ellerinde araç listenin en altındaki tata bu arada ilan tarihi olarak bu tata bir adım öne geçti çünkü abs li model ve daha yeni diğerlerinden
  4. K

hocam inan çok yardımcı oldunuz teşekkürler şimdi daha rahat alabilirim :) sahibinden com giriyorsunuzdur sanırım batman sason da ve osmaniyede 2 xenon var alacak olsanız fotolara göre hangisini alırdınız
  5. K

birşey daha hocam aracı denemeye gittik debriyaja bastıktan sonra nereye basmak gerekiyor 4x4 moda almak için ayrıca nasıl bir yol ortamında deneyebilirz asfaltta 4x4modunda olduğu belli oluyor mu yada göstergede bir işaret lamba falan varmı hangi modda olduğumuza dair ayrıca dikkat edilmesi...
  6. K

teşekkürler hocam sahibinden comda batmanda var birtane de osmaniyede ikisi arasındayım şimdilik iki satıcıda 4x4 modunun olduğundan habersiz sanırım hangisinin arazi modu çalışıyorsa birini almayı planlıyorum bu arada yakıt sarfiyatı nasıl
  7. K

hocam merhaba uzun süerdir bende xenona kafayı takmış durumdayım f0toğrafçılğa ve kampçlığa ilgim var domaniç ve söğüt yaylalarında dolaşmak için isitiyorum bu aracı sizden bir ricam olacak 4x4 ü arızalı olma ihtimali en korktğum şey expertizde belli olmuyor sanırıım aracın 4x4 moduna geçip...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri