Kayberen kullanıcısının son içeriği

1. Kayberen

2014 Wrangler Tavsiye

İyi günler herkese. Moğolistan'da ikamet ediyorum. Önceden bir Jimny kullanıcısıydım. Sonra şehir hayatına biraz adapte olunca X5 aracım oldu ama şu sıralar bana baya sıkıntı çıkarıyor. O yüzden 2014 Model 3.6 Motor V6 285 Beygir bir Wrangler Rubicon buldum kendime. 94.000 Kilometrede...
  2. Kayberen

İlk Araç Jimny...

Cevap verdiğiniz için teşekkürler. Konuyu açtıktan sonra aracımı aldım, şuanda keyifle kullanıyoruz. :)
  3. Kayberen

İlk Araç Jimny...

Herkese selamlar, uzun zamandır yurtdışında yaşıyordum. Geçen ay kesin dönüş yaptım. Kendime 2005-2006 Model 2 kapı 1.3 motor Jimny almayı düşünüyorum. Piyasa fiyatları şuanda 90-110.000 TL arasında değişiyor. Yeni konu açmamın sebebi forumdaki bilgilerin eski olması. 2017'den kalma bilgiler...
  4. Kayberen

Uzun Yol İçin Çanta Tavsiyeleri

Arkadaşlar biliyorum forumda çanta ile ilgili bölüm var ancak orada aradığım cevabı bulamadım ya da yardımcı olunmadı, o yüzden konuyu açma gereksinimi duydum. Ben tüm yükünü sırtında taşıyan biriyim. Çantamda uyku tulumum, matım, Husky tek kişilik çadırım ve ekipmanlarım var. Genellikle...
  5. Kayberen

Çadır Seçimi

Ynt: Çadır Seçimi İyi günler, elinizdeki maddi imkanla tatmin edici bir su geçirmezlik seviyesi olan çadır bulmak maalesef çok zor, ayrıca ben doğuda yaşıyorum ve doğuda bu etkinliği yapmak biraz dikkat ve özen gerektirir o yüzden düşüncenizi tekrar gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum, iyi...
  6. Kayberen

Hangi Çantayı Almalıyım?

Ynt: Hangi Çantayı Almalıyım? Merhaba yılın her mezsiminde hemen hemen her hafta Hiking ve Kamp yapıyorum. Sırtımda kamp mutfağın, yiyeceğim, ekipmanların, giysinlerim, Husky Flame çadırım, matım ve uyku tulumum oluyor. Bu zaman kadar yurtdışından aldığım bir çantam vardı 55+10 ama idare...
  7. Kayberen

Husky Boyard Ve 4 Mevsimlik Çadırlar!

Ynt: Husky Boyard Ve 4 Mevsimlik Çadırlar! Tek kişiyseniz ve yükünüzü sırtınızda taşıyorsanız Husky - Flame tek geçerim !
  8. Kayberen

Makalu Uyku Tulumları (anapurna -30 , Enjoy -26) Tavsiye Eder Misiniz?

Ynt: Makalu Uyku Tulumları (anapurna -30 , Enjoy -26) Tavsiye Eder Misiniz? Arkadaşlar merhaba ben de uyku tulumu için yardım arıyorum. Ben Kırgızistan - Bişkek'te ikamet ediyorum, genelde kamplı etkinliklerim Tanrı Dağlarında oluyor ve hava sıcaklığı -40'a kadar düşebiliyor. Daha önceleri...
  9. Kayberen

Çadır Seçimi

Ynt: Çadır Seçimi Kardeşim öncelikle çadırı hangi şartlarda kullanacaksın onu yazarsan sana daha iyi yardımcı oluruz, ya da çadırda aradığın özellikler neler ? yağmurlu havalardamı kullanacaksın, sahil kenarınamı kuracaksın ? bunları bize yazarsan daha iyi yardımcı oluruz sana...
  10. Kayberen

Doğu Karadeniz Kamp Yerleri

Ynt: Doğu Karadeniz Kamp Yerleri Merhaba. Yapmak istediğiniz kampı şu anda gerçekleştiriyorum. önce maçkaya gittim. Oradan 16 km Sümela sürüyo. Ulaşım dolmuşlar 10 lira Ama kalkarken yakayabilen harbi şanslı. Müşteri olmayınca kalkmıyo, taksiler 16 km yola 60 lira istiyolar. Otostopla o yolu...
  11. Kayberen

Çadır Seçimi

Ynt: Çadır Seçimi Ahmet Selim Bey'e katılıyorum. Husky çok iyi bi marka bence. Ayrıca Ahmet Selim Bey, sizin yazınızı da okudum, Huskynin sorunları yüksek irtifada ortaya çıkıyor demişsinizya. Husky Flame tam da sizin düşündüğünüz sorunları ve eksik yanları gidermek için yapılmış :) Benim...
  12. Kayberen

Ynt: Doğu Karadeniz Kamp Yerleri Gümüşhaneden yola çıkıp Maçka'dan ulaşım araçlarıyla Sümelaya gidiyorum. Sümelayı gezip bir gün orada yakın bir kamp alanında konaklıyorum. Sonra Trabzona geçiyorum. Trabzondan Uzun göl araçlarına binip uzungöle gidip bir günde uzungölde kalıyorum. Yol...
  13. Kayberen

Çadır Seçimi

Ynt: Çadır Seçimi Husky Boyard'ı kullandım ancak şahsıma ait değildi, 3 günlük bir kamp etkinliğinde 3 gün boyunca kullandım. Bence size yeterli olacaktır. Ayrıca kendim Husky - Flame kullanıyorum. Benim kendi Husky'min zayıf yönü ince polleri ancak o da ynei dollarle rahat halledilebilecek bir...
  14. Kayberen

Çadır Seçimi

Ynt: Çadır Seçimi Öncelikle merhaba, çadırı araçla taşıyacağım ağırlık sorunu yok demişsiniz bu size çadır kategorisinde alabileceğiniz ürünlerin ufkunu baya bi açıyor :) Gösterdiğiniz 3 çadırında su geçirmezlikleri aynı görünüyor (3000 MM). Kullanım şartlarınız basit onun için bence pek fazla...
  15. Kayberen

Ynt: Doğu Karadeniz Kamp Yerleri çok Teşekkür ederim sağolun

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006