karanfiller kullanıcısının son içeriği

1. karanfiller

Citroen C25 Motoru Taşıyan Karavan Kullananlar

Biraz gecikmeli bir cevap olacak fakat, ben neredeyse 3 senedir Hymer Camp 55 kullanıyorum. Citroen C25 üzerinde, 2.5 Turbo Dizel motoru var. Düz yolda en fazla saatte 120km hız gördüm. Parça sorunu yok diyebilirim (en azından ben bir parça sıkıntısı yaşamadım). Motor gürültülü fakat karavanı...
  2. karanfiller

Bir Ayda Yunanistan, Adriyatik Ve Italya -temmuz 2015

Göksen Amca çok teşekkür ediyorum :) Beğenmenize sevindim. Babamlar hala devam ediyorlar şu aralar Fransa'da olmalılar. Ekim başı dönücekler Türkiye'ye. Umarım siz de en kısa zamanda alırsınız bir karavan, hep birlikte gezeriz :) Mine Teyzeme de sevgiler selamlar...
  3. karanfiller

22 Temmuz Sabah saat 7:00 gibi uyanıyoruz. Toparlanıp kahvaltı bile yapmadan yola çıkıyoruz. En yakında uygun bir yerde durup kahvaltımızı yapacağız. Gerçekten de 3-4 km ileride deniz kenarında bir boş arazi buluyoruz, bir kaç karavan daha park halinde (KOORDİNATLAR: N42.40648 E14.31648)...
  4. karanfiller

21 Temmuz Çok yorulmuşuz. Uyanmamız sabah 9:00u buluyor. Güzelce kahvaltımızı yaptıktan sonra hazır tenhayken bir saat kadar havuzda takılıyoruz. Sonra geri dönüp çamaşırlar yıkanıyor, gün için sandviçler hazırlanıp yemekler yapılıyor, toparlanıyoruz, pis suları boşaltıp temiz suları...
  5. karanfiller

20 Temmuz'a devam... -------------------- Tüm fotoğraflar Roma'dan
  6. karanfiller

20 Temmuz Sabah erkenden kalkıp kahvaltımızı yapıyoruz ve Roma’ya doğru yola çıkıyoruz. Bugün yolumuz uzun :) 280km kadar bir yol var önümüzde. Dinlene dinlene yol alıyoruz. Planımız Roma yakınında Tiber adında bir kasabada Tiber Kamping’de kalıp trenle Roma’yı gezmek (KAMPİNGİN KOORDİNATLARI...
  7. karanfiller

Özgür Bey, Biz Yunanistan'dan İtalya'ya feribotla geçmedik. Geri dönüş yolunda Feribot kullandık, Bari - İgoumenitsa arasında. Kamping on board bileti bulabilmek için önceden rezervasyon yapmakda fayda var (özellikle yoğun dönemde). Biz 339 Euro'ya aldık bileti. İki yetişkin + 9 yaşındaki...
  8. karanfiller

19 Temmuz Sabah kampta kahvaltımızı yapıyoruz, denize girip, duş alıp sat 13:00 gibi yola koyuluyoruz. Buzdolapsızlık çok zorluyor bizi. Ufacık buzluk alanina sığdırabildiğimizi sığdırıyoruz, geri kalan herşey günlük. Doğru Pisa’ya. Pisa’yı bulmamız çok kolay oluyor. Günlerden Pazar olduğu...
  9. karanfiller

18 Temmuza devam ... ---------------------- Hemen tünel çıkışındaki kamping Smeraldo (burda yer yoktu, konaklayamadık) Yer bulamayınca tekrar tünele giriyoruz (kırmızı ışığa dikkat :) ) Uzun, ince ve dar tüneller Hemen yakınındaki kampingde konakladığımız Megnolia kasabasından bir...
  10. karanfiller

Maalesef 17 Temmz 2015 de bizim için kayıp bir gün olarak tarihe geçmiş. Bu güne dair not tutmamışım ve hayal meyal hatırladıklarımla burada kalabalık yapmak yerine doğrudan 18 Temmuz'a geçiyorum. -------------- 18 Temmuz Bugün Como Gölü’ne uğrayıp oradan Portofino’ya geçmeyi planlıyorduk...
  11. karanfiller

Güzel ve teşvik edici sözler için herkese çok teşekkür ediyorum :) Malesef uzun bir izin dönüşü iş yoğunluğu çok fazla oluyor malum :) o yüzden ara ara yazabiliyorum buraya. Kaldığımız yerden biraz daha devam edelim ...
  12. karanfiller

Merhabalar, Gezi notlarını beğenmenize sevindim :) Forumda pek çok başlık altında fotoğrafların görüntülenmediğini ben de far ettim. Umarım benim bu başlık altında paylaştığım fotolar da uçup gitmezi, epey zaman ve emek alıyor burada paylaşımda bulunmak sonuçta. Yeni karavanınızı güle güle...
  13. karanfiller

16 Temmuz'a devam ... ---------------------- Gardaland fotoları devam ediyor
  14. karanfiller

16 Temmuz Sabah erken kalkıp dökülüyoruz yine yola. Hedef Garda Gölü, Sirmione ve Gardaland eğlence parkı. Yaklaşık 180km yolumuz var. Saat 12:30 gibi Garda’dayız. Göl ve çevresi güzel ama pek fazla etkilemiyor bizi. Araçla hızlıca bir Sirmione turu yapıyoruz. Zaten Ada Gardaland hayaliyle...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri