Kampçınız kullanıcısının son içeriği

1. Kampçınız

Suzuki Vitara 2.0 V6 (yıl 2022)

Sonuç olarak alamadım hocam malum piyasa göz kırpmaya bile gelmiyor biraz daha dişimizi sıkıcaz artık
  2. Kampçınız

Hyundai Galloper

Merhabalar sayın forum üyeleri. 3.0 V6 Galloper vergisi kaskosu ve güncel yakıt fiyatları hakkında beni bilgilendirir misiniz? Teşekkür ederim.
  3. Kampçınız

V6 her zaman iyidir ama gücü yetene. Ne kadar büyükse o kadar uğraştırıyor maalesef bu işler böyle gülü seven dikenine katlanacak yapacak bir şey yok hocam 😅
  4. Kampçınız

Jeep Cherokee (kj) 2.4 Sport

Herkese merhaba. Daha önce Suzuki Vitara 2.0 V6 almayı düşündüğümü ve aklımdaki soru işaretlerini sizlere aktarmıştım. Şimdi ise yepyeni bir araç ve soru işaretleriyle tekrar sizlerleyim. Karşınızda Jeep Cherokee (kj) 2.4 Sport. 280-320bin ₺ arası KM'si fazla olmayan ve Vitara'ya nazaran...
  5. Kampçınız

Öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim. 2003-2004 2.0 V6 5kapı Vitara alıcam kafayı taktım arada şeytan dürtüyor çek bi Galloper ya da Partfinder sadece kampa giderken kullan haricinde kalsın garajda diye ama bakalım şimdilik Vitara'ya gücümüz yetiyor. Amacım hem 4x4 konusunda tecrübe...
  6. Kampçınız

Merhaba. Terrano'ya da baktım ama hem bana çok hitap etmiyor hem de 3.0 motor yakıtıyla beni üzer çünkü lastik ve üzerine koyacağım extralar da yakıtı etkiler. Forester çok iyi bir alternatif ama hem yere biraz daha yakın ki bu sorun yükseltme kitiyle düzeltilebilir fakat çirkin bir görüntü...
  7. Kampçınız

Abiler öncelikle herkese merhaba ✋🏻. Ben kampçı bir kardeşinizim. Mayıs-Eylül ayları arasında gerek tek başıma gerekse arkadaşlarımla her fırsatta kamp atıyoruz. Sizler de takdir edersiniz ki sadece tesislerde kamp yapmak bir raddeden sonra sıkmaya başlıyor ve kendimizi tamamen doğayla iç içe...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri