kalisli kullanıcısının son içeriği

1. kalisli

Unimog K Belgesi Yüzünden Ceza Yedi. Yardımlarınıza İhtiyacım Var.

Ynt: Unimog K Belgesi Yüzünden Ceza Yedi. Yardımlarınıza İhtiyacım Var. arkadaşlar naparsanız yapın aracınız hususi kamyonet olarak ruhsatlıysa k2 belgesi istenmiyor ve kendi yükünüzü aracın istihab haddini yani toplam yüklü ağırlığını geçmediği sürece taşıyabiliyorsunuz, ama aracınız kamyon...
  2. kalisli

Ynt: Unimog K Belgesi Yüzünden Ceza Yedi. Yardımlarınıza İhtiyacım Var. arkadaşlar bende aynı sıkıntıyı çekiyorum benim aracım 1981 unimog 416 doka aracın boş ağırlıgı 4150 kg geliyor o nedenle ruhsatta kamyon ve hususi geçiyor N2G sınıfı olarak ruhsatı değiştirirsem acaba k belgesinden muaf...
  3. kalisli

Ynt: Unimog K Belgesi Yüzünden Ceza Yedi. Yardımlarınıza İhtiyacım Var. Arkadaşlar aracınızın ruhsatında kamyan yazıyorsa hususi veya ticari olması birşey değiştirmiyor; hususi ise k2 belgesi ticari ise k1 belgesi zorunlu eğer tanıdığınız k1 veya k2 belgelerinden birine sahip bir sağlam...
  4. kalisli

Unimog 403-406-413-416 Serileri Orijinal Tamir Kitabı

Ynt: Unimog 403-406-413-416 Serileri Orijinal Tamir Kitabı Selamlar bende daha önce bu kitaplara ulaşabilmek için size mesaj göndermiştim Unimog 416 dokam var ve gerçekten butür bilgiye ihtiyacım var sizden ricam sitede ulaşabileceğimiz bi bölüme yükleseniz çok iyi olur saygılar.
  5. kalisli

Ynt: Unimog K Belgesi Yüzünden Ceza Yedi. Yardımlarınıza İhtiyacım Var. selamlar baya geç farkettim ama size yardımcı olmaya çalışayım.Aracınız açık kasalı unimog ise muhtemelen ruhsatta hususi kamyon olarak işlenmiştir, bu durumda altı bin küsür liraya K-2 belgesi almalısınız o zaman nereye...
  6. kalisli

Ynt: Unimog 403-406-413-416 Serileri Orijinal Tamir Kitabı slm umut kaptan şuan underwater ( can ) la beraberim erenatac ın kardeşi gümüşhane de benim misafirim acaba tamir kitaplarını tarama işlemi bittimi aracımın en ufak parçasını bile buralarda sökecek usta yak benim için bulunmaz bir nimet...
  7. kalisli

Ynt: Unimog 403-406-413-416 Serileri Orijinal Tamir Kitabı selam umut kaptan aracın resimlerini yüklemede braz sıkıntı çekiyorum yeni üye olmamdan kaynaklanıyor olabilirmi
  8. kalisli

Ynt: Unimog 403-406-413-416 Serileri Orijinal Tamir Kitabı selam umut kaptan ben yeni üyelerden biriyim 1981 u 1100 l unimog (416 doka )satın aldım aracımda herhangi bir el kitabı vb. materyal yok elinizde ki tamir kitaplarına nasıl ulaşa bilirim aydınlatırsanız sevinirin iyi günler.
  9. kalisli

Unimog 406

Ynt: Unimog 406 rengini örnek aldığınız aracın boyası tam olarak mat zeytin yeşilimi bende aynı rengi düşünüyorum saygılar
  10. kalisli

Unimog 406

Ynt: Unimog 406 hayırlı olsun size önerim ilk olarak firen hidrolik merkezlerini kesin değiştirmeniz kolay gelsin
  11. kalisli

İstanbul'a Bir Unimog Daha :)

Ynt: İstanbul'a Bir Unimog Daha :) hayırlı olsun çok güzel olmuş acaba araca uyguladığınız renk tonu tam olarak nedir bende unimogumu boyatmak istiyorum fakat renk konusunda bir karara varamadım aracımın orjinal rengi zeytuni yeşil çift kabin u 1100 önerilerinize açığım saygılar
  12. kalisli

Milli Emlak'taki Orman Müdürlüğü'nden Mercedes 4x4 Araçlar

Ynt: Milli Emlak'taki Orman Müdürlüğü'nden Mercedes 4x4 Araçlar arkadaşlar bahsettiğiniz ilandaki traktör yukarıda resmi olan (MB TRAC ) araç 8 ileri 8 geri vites kutusuna sahip OM 352 motoru var 406 + 416 gibi unimoglarda da aynı motor var ayrıca aracı ankara da ivedik organize sanayide erdem...
  13. kalisli

Gümüşhane Yaylaları

Ynt: Gümüşhane Yaylaları slm arkadaşlar altıntaşlar yaylası benim köyümün yaylasıdır bölganin bilinen rumca orjinal adı kalis yaylasıdır gümüşhaneye yolu düşen dostlarımızı beklerim saygılar
  14. kalisli

Bu Nasıl Bir 'Çekiş Gücü'dür...

Ynt: Bu Nasıl Bir 'Çekiş Gücü'dür... oyuncak araçların çekenide çekilenide ancak bu kadar olur oyuncak..!

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR