jurnal kullanıcısının son içeriği

1. J

Sorunu Bulamadılar

Birde eklemek istiyorum motor sıcakken aracı çalıştırırken kızdırma bujilrri sönünce arkadan tık diye ses geliyor ama bu ses motor soğukken sabahları duymuyorum o kadar da dikkat ettim
  2. J

Sorunu Bulamadılar

Merhaba arkadaşlar ranger 4x4 2004 model bu aylarda aracım sabahları 20 kez marşa basmadan almıyor geçen sene eksi 30 da 3 kez basmakla alıyordu Yapılan işlemler akü değişti bujiler değişti antifriz değişti roli mi roleye mi ne bakıldı onda da sorun yok dediler sonuç aynı Aracı sabah...
  3. J

Off Road Aracı Yapmak İstiyorum

MERHABA ARkadaşlar aracıma off road yapmak istiyorum öncelikle siyah kaplama yaptıracağım lastikleri 265 yapacağım ön tarafa vinç taktıracağım ve arka ve ön taraftan yükseltme yapacağım son olarak camlı kabin yaptıracağım ama nereden başlamalıyım ve maliyeti ne kadarı bulur ortalama...
  4. J

Arkası Hafif Kalıyor Öneriniz

Ynt: Arkası Hafif Kalıyor Öneriniz Özel bölüm derken nasıl birşey örnek foto atabilîrlermi ark
  5. J

Ynt: Arkası Hafif Kalıyor Öneriniz Eyvallah güzel fîkr tşk ederim.
  6. J

Ynt: Arkası Hafif Kalıyor Öneriniz Bunu düşündüm 4 çuvalişimi görür mü peki
  7. J

Merhaba arkadaşlar 2004 model 4x4 rangerim var arazi de bazı engebeli yerlerde arkası hafif kaldığı için patinaja bırakıyor kendini yok mu bunun bir çözümü bir de aracıma ön makara almak istiyorum var mı tavsiyeniz hangi marka ve kaç tonluk çekici olması lazım Son olarakta araç 2 çekerdeiken...
  8. J

Dönerken Çat Çat Sesi

merhaba arkadaşlar ford ranger 4x4 2004 model tam direksiyon kırıp sola dönerken çat çat sesi geliyor sağ ön taraftan aksa baktırdım rot-illere baktırdım bir sorun görmediler sağa dönerken ses yok normal sizce sorun nereden kaynaklıdır uzun zamandır bu vardı ama nadir yapardı artık sıklaştı
  9. J

2011 Wildtrak Rampada Çekmeme Sorunu Acil

Ynt: 2011 Wildtrak Rampada Çekmeme Sorunu Acil Zorlandigi zaman siyah duman atiyor mu buna dikkat et bir de zorlandiginda vites kucult deviri yukselt dene
  10. J

Ynt: 2011 Wildtrak Rampada Çekmeme Sorunu Acil Konuyla alakasiz ama bende model yukseltecem konfor nasil ve yakiti ne yakiyor km de
  11. J

Ynt: 2011 Wildtrak Rampada Çekmeme Sorunu Acil Bu arada duz mu otomatik mi vites
  12. J

Ynt: 2011 Wildtrak Rampada Çekmeme Sorunu Acil Arazi modunda nasil peki sorun varmi yani bu modda da zorlaniuor mu
  13. J

2008 Ve Üstü Kullanicilar Öneri

Merhaba Arkadaslar 2004 rangerimi satip 2008 üstü ve otomatin ranger alacağim. 2008 ustu ve oto. Viteste konfor nasil konfor var mi cok salliyor mu birde yakiti nasil
  14. J

Ynt: 2011 Wildtrak Rampada Çekmeme Sorunu Acil Nasll dusuyor yani 2 cekerde iken mi 4 cekere mi biraz anlatirsan yardimci olmak isterim titreme yapiyor mu
  15. J

Almadan Sizlerden Bilgi Edinmek İstiyorum

merhaba arkadaşlar http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-ticari-araclar-kamyon-kamyonet-hafta-sonuna-kadar-opsiyonlanmistir-169509686/detay/ bir arkadaşımın galerisi rangeri verip bunu almayı düşünüyorum şimdi sizlerin yardımınıza ihtiyacım var merak ettiklerim. 1.bu aracın piyasa değeri...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri