juggler kullanıcısının son içeriği

1. juggler

89 Model Ln106 Tek Kabin Arıyorum.

Ynt: 89 Model Ln106 Tek Kabin Arıyorum. evet ilanı gördüm. elinde bir tane kalmış sadece. gidip baktım. onu da kendisi tavsiye etmedi. bekleyeceğiz anlaşılan.
  2. juggler

89 Model Ln106 Tek Kabin Arıyorum.

Merhabalar, 1989 Hilux LN106 tek kabin arıyorum. tarım orman bakanlıklarından ihaleyle satılan araçlar olduğunu duydum. satmayı düşünen ler varsa ilgileniyorum. saygılar,
  3. juggler

Subaru Outback Nasıldır Ve Si Drive İle Lpg Mümkün Mü?

Ynt: Subaru Outback Nasıldır Ve Si Drive İle Lpg Mümkün Mü? bir 50000km sonra tekrar konuşalım...
  4. juggler

subaru forester 5 cm yükseltme uygulaması resimli

Ynt: Subaru Forester 5 Cm Yükseltme Uygulaması Resimli Bu tarz uygulamaları tavsiye etmiyorum. Salıncaklar üzerinde burulma yarattıkları için çok tehlikeli. Ayrıca araç skoda bacak oluyor (salıncağın şaseye bağlandığı nokta değişmediği için). Orjinalin dışına pek çıkmamakta fayda var.
  5. juggler

Sonunda Aldım..2009 Forester..

Ynt: Sonunda Aldım..2009 Forester.. Hayırlı olsun.
  6. juggler

Subaru Forester

Ynt: Subaru Forester Orjinal iyidir.
  7. juggler

Subaru Outback Nasıldır Ve Si Drive İle Lpg Mümkün Mü?

Ynt: Subaru Outback Nasıldır Ve Si Drive İle Lpg Mümkün Mü? Merhaba, Bu mayısta 2013 Outback diesel cvt aldım. Çok memnunum, şiddetle tavsiye ederim. LPG derdi de yok :) Bir depo ile şehir içinde 750km, şehir dışında 1025km gidiyor (deposu 60lt) Subaruda LPG yi tavsiye etmem.
  8. juggler

Navigasyon Cihazı Montajı

Ynt: Navigasyon Cihazı Montajı hayırlı olsun kaça mal oldu?
  9. juggler

Ynt: Navigasyon Cihazı Montajı Tesekkurler. Tavsiye ederim. Bluetooth telefon ozelligi cok faydali
  10. juggler

Ynt: Navigasyon Cihazı Montajı Hayir. Sahibinden.com dan aldim. Aldigim kisi Almanya dan almis fakat aracina uyum saglamadigi icin (goruntu olarak) satmaya karar vermis. Farkli markalari arastirabilirsiniz. Kenwood, Clarion, Alpine da olabilir. Pioneer in TR de satilan F940bt diye bir modeli de...
  11. juggler

Ynt: Navigasyon Cihazı Montajı Montaj işçiliği için ise 100TL ödedim. Ancak işinin ehli birinin bu işi yapması gerekiyor. Ankara Anıttepe de Yılmaz Elektronik bu konuda uzman. Ankarada ilgilenen olursa gidebilir.
  12. juggler

Ynt: Navigasyon Cihazı Montajı Navigasyon montaj parçasını resmin içindeki web adresinden 64USD ye aldım. Navigasyon cihazı Pioneer Avic f40bt 850Euro ya mal oldu. TR de satışı yok malesef. Muadili modeller 4500TL arasında. Pioneer montaj kablo kiti (direksiyon kontrolleri için) 69Euro ya mal oldu.
  13. juggler

Navigasyon cihazının montajı ile ilgili resimleri paylaşıyorum bu parça yardımıyla navigasyon cihazı (double din) üstteki kapaklı bölme yerine takılabiliyor.
  14. juggler

İlk Çalıştırmada Açık mavi duman?

Ynt: İlk Çalıştırmada Açık mavi duman? geçmiş olsun.
  15. juggler

İlk Çalıştırmada Açık mavi duman?

Ynt: İlk Çalıştırmada Açık mavi duman? 5/30 yağ kullanmanızı tavsiye ederim. Km si fazla olan araçlarda (sizin aracınızda olduğu gibi) bahsetttiğim durum daha fazla gözlenir. Yağın güce olan etkisi ancak dyno üzerinde fark edilebilecek kadardır. Sizde plasebo etkisi yapmış bence.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri