Jeep3437 kullanıcısının son içeriği

1. Jeep3437

Yeni Karavan Kurulumu Için Birkaç Soru...

4. seçenek imece usulu! Dizel webasto kullanacağınızı varsayarsak, temiz su deposundan alacağınız bir bakır boru çıkışını webastonun egzoz borusuna sarıp tekrar temiz su deposuna vererek kış günü sıcak su elde edebilirsiniz (webasto kullandığınız sürece).
  2. Jeep3437

Aaaah Şu Bunaltıcı Yaz Geceleri...yada Karavana Serin Hava Temini Üzerine.

Ekli tam acilir modelden siparis verdim. Herkese tesekkurler 👋
  3. Jeep3437

Yerli Çekme Karavanlarda Havalandırma

Cvplar icin tesekkurler. 40x40 tam acilir olan modele karar verdim ve resimdeki urunu siparis ettim 👋
  4. Jeep3437

40x40 tam acilirdan alsak? Hem hirsiz bey giremez hemde bunlarinda yarim acilir fonksiyonu var.. Acikcasi yaz geceleri, tavan hekinin yarim acilir olmasi yeterli oluyormu onu merak ediyorum.. Serinlemek icin faydasi olacaksa tam aciliri dusuneyim..
  5. Jeep3437

Yerli Çekme Karavanlarda Havalandırma

Merhabalar, çekme karavanımda tavan havalandırması mevcut değil. Özellikle yaz sıcaklarını bertaraf etmesi ve yemek kokusu sirkülasyonu sağlaması için tavan havalandırması takmayı düşünüyorum. Kendim montaj yapmayı planlıyorum. Gördüğüm kadarıyla standart olarak 40x40 minibüs tipi yarım açılır...
  6. Jeep3437

Merhaba, konuyu hortlatacağım ancak bir sorum olacak? Çekme karavanda standart 40x40 yarım açılır minübüs tipi tavan havalandırması yerine, 50x65 tam açılır yeni tip acil çıkışlı havalandırma kullanmayı düşünüyorum. Sizce artıları eksileri ne olabilir? Teşekkürler,
  7. Jeep3437

Jeep Kj Yükseltme Ve Lastik Değişimi

Merhaba, sorunları çözebildiniz mi? Yükseltmeden mi kaynaklıymış yoksa alt takım da mı sorun varmış, bilgi verirseniz sevinirim..
  8. Jeep3437

Jeep Garage Bakimli Satilik Cherokee 3.7 Liberty

güncel hali budur, yan basamaklar eklendi.. fiyat 75 bin TL
  9. Jeep3437

Zj Egzoz Seçimi

tahmin edebiliyorum.. bende katalitik orijinal duruyor son susturucuyu flowmaster ile değiştirme niyetim var ancak dediğin gibi yaş aldıkça kafa kaldırmıyor sanırım daha sakin bir sürüş istiyor insan:unamused: teşekkürler..
  10. Jeep3437

Zj Egzoz Seçimi

Selamlar Hocam, liberty için denemleeriniz nasıl sonuçlandı egzoz konusunda? bendeki 3.7 nin son susturucu söküp düz boru taktırdım, ses dışarıdan çok agrasif gür ve horulturu. Tabiri caizse kamyonvari birşey oldu :) Dışarıdan gayet güzel ama içeri ciddi ses alıyor 1800 bandında kafa şişirir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri