irmscher kullanıcısının son içeriği

1. I

Jeep Grand Cherokee 4.7 Oto Gazla Yakıt Sarfiyatı Nedir?

ARKADASLAR MERHABA , ANLADIGIM KADARIYLA BURADA AMERIKAN JIPLERI HAKKINDA UZMAN OLAN COK ARKADAS VAR , SIZDEN RICAM BANA LUTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ ? 2006 MODEL GRAND CHEROKEE 4.7 LIMITED SATIN ALMAYI DUSUNUYORUM FAKAT BU ARACTAN TURKIYEDE 4-5 TANE VAR , BENIM ALMAYI DUSUNDUGUM ARAC 100BIN KM...
  2. I

Baştan Sona İsrail & Filistin ( Batı Şeria-Ramallah-Beytullahim)

Ynt: Baştan Sona İsrail & Filistin ( Batı Şeria-ramallah-beytullahim) Begendinize sevindim , tesekkürler ...
  3. I

Lübnan Gezimiz (18-23 Mayıs 2011)

Ynt: Lübnan Gezimiz (18-23 Mayıs 2011) Tekrar merhaba :) gecen hafta Lubnan daydim , Beyrut-Byblos-Harissa-Zahle-Anjaar-Baalbek-Ksara ve Jeita da gittim , hatta Anjaar dan Suriye sinirina da gittim , Sam a 6km :) multecilerin fotograflarini vs. cektim . Baya bi fotograf cektim bende , simdi...
  4. I

DANİMARKA-İSVEÇ

Ynt: Danimarka-isveç Tesekkurler , guzel yerler gercekten , tavsiye ederim ...
  5. I

Lübnan Gezimiz (18-23 Mayıs 2011)

Ynt: Lübnan Gezimiz (18-23 Mayıs 2011) Seval Hanım merhaba , Bende genelde gezilerimi sizin tarz yaparım , araba kiralayıp gezebildiğim kadar bütün ülkeyi gezmek isterim , aynı şehirde 4-5 gün mümkün değil kalamam :) Sizi çok ama çok takdir ettim gezinizi okurken , hatta yanlış...
  6. I

Bologna - Floransa - Parma - Bergamo - Lecco (31 Ekim - 07 Kasım 2013)

Ynt: Bologna - Floransa - Parma - Bergamo - Lecco (31 Ekim - 07 Kasım 2013) Guzel bir gezi olmuş , elinize saglık ...
  7. I

Ynt: Baştan Sona İsrail & Filistin ( Batı Şeria-ramallah-beytullahim) Estgfrllah memnun oldum , tesekkurler
  8. I

Ynt: Baştan Sona İsrail & Filistin ( Batı Şeria-ramallah-beytullahim) Tesekkur ederim , Suriye de ki durumdan dolayi biraz yolu uzatmaniz gerekir , Irak da sorun yasamazsiniz giris bakimindan , Urdun de de sikinti olmaz fakat Israil i bilmiyorum acikcasi , kotu niyetli degiller kesinlikle ama...
  9. I

RUSYA ( Bati Sibirya-Ural Bolgesi-Omsk-Tyumen-Tobolsk-Yekaterinburg)

Ynt: Rusya ( Bati Sibirya-ural Bolgesi-omsk-tyumen-tobolsk-yekaterinburg) Ben teşekkür ederim size , sagolun iyi dilekler için
  10. I

Turlar ile Tatile Gideceklerin Dikkatine

Ynt: Turlar İle Tatile Gideceklerin Dikkatine Ingilizce az bilinen ulkelerde , ozellikle Guney Amerika da tur olabilir ama Avrupa da , ingilizcede biliyorsaniz tur tamamen sacmalik , ayrica tur sirketleriyle yapilan geziler her zaman ( Istanbul a ilk defa gelip , bogaz koprusunden gecip ...
  11. I

Sırbistan ( Belgrad - Vojvodina Bölgesı - Novi Sad - Karlofça - Fruska Gora )

Ynt: Sırbistan ( Belgrad - Vojvodina Bölgesı - Novi Sad - Karlofça - Fruska Gora ) Tesekkurler :)
  12. I

Ynt: Sırbistan ( Belgrad - Vojvodina Bölgesı - Novi Sad - Karlofça - Fruska Gora ) ve son olarak bu gezide bana eslik eden benim guzel kuzenim :)
  13. I

Ynt: Sırbistan ( Belgrad - Vojvodina Bölgesı - Novi Sad - Karlofça - Fruska Gora ) Novi Sad sehir sinagogu Icerideki duzen nizam temizlik hayran olunmayacak gibi degil
  14. I

Ynt: Sırbistan ( Belgrad - Vojvodina Bölgesı - Novi Sad - Karlofça - Fruska Gora ) Novi Sad sehir merkezinde esnaflik yapan guzel bir bayan bizim Turk oldugumuzu duyunca ilgisi artti , kendisininde Turkiye yle ticaret yaptigini , Istanbul a devamli geldigini ve mal aldigini ve Turkce...
  15. I

Ynt: Sırbistan ( Belgrad - Vojvodina Bölgesı - Novi Sad - Karlofça - Fruska Gora ) Novi Sad ...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri