ihsaniye kullanıcısının son içeriği

1. ihsaniye

Hayati Kaplan Abimizi Kaybettik

Toprağı bol olsun, yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum.
  2. ihsaniye

Yeniden Yollardayız

Güzel bir gezi.
  3. ihsaniye

Motokaravan Zorunlu Trafik Sigortası

Ynt: Motokaravan Zorunlu Trafik Sigortası http://www.ziraatsigorta.com.tr/trafik_police_basvuru.html 20.06.2015 tarihinde 1.186.-TL bedelli Ak Sigorta poliçemi iptal ederek 26.06.2015 tarihinde 765.-TL bedel ile Ziraat Sigorta polçesi yaptırdım. Yukarıdaki linkten ikametgah bağlantılı sigorta...
  4. ihsaniye

Navigasyonu En İyi Telefon?

Ynt: Navigasyonu En İyi Telefon? Mustafa Bey, ben de samsung wave 2 yi yeni terkettim. Ancak gizli menüden yapılan yapılan ayarı anatırsanız ben de aracımda faydalanabilirim.
  5. ihsaniye

Navigasyonu En İyi Telefon?

Ynt: Navigasyonu En İyi Telefon? Sony Xperi E4g akıllı telefon sanırım tatminkar. Nokia Here proramını Google play den yükledim. Türkiye haritasınıda indirdim. Bütün dünya haritalarını indirebilirsiniz, tamamen ücetsiz. Offline mükemmel çalışıyor. İnternete ve veri doaşımına ihtiyacı...
  6. ihsaniye

Sinop

Sinop ile ilgili THK çekimi linki. http://sinop.bel.tr/video.asp?videoID=11
  7. ihsaniye

Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "Rüzgar" Dostumuzu Kaybettik

Ynt: Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "rüzgar" Dostumuzu Kaybettik Tanışma şerefine eriştiğim Hüseyin Pelit' i alkışlarla uğurluyor, eşi Selma Hanıma sabır diliyorum.
  8. ihsaniye

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Nihat Zaloğlu

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Nihat Zaloğlu Hocam, kolay gelsin.
  9. ihsaniye

Motokaravanlar için kasko

Ynt: Motokaravanlar için kasko Bu konuda bilgi paylaşımının ve eylem birliğinin gereğini düşünüyorum.
  10. ihsaniye

Ynt: Motokaravanlar için kasko Sn Güngör, teşekkür ederim. Ancak benim daha evvel Axa sigortada poliçemde motokaravan kullanım biçimi olarak belirtiliyordu. Anadolu Sigorta da geçişte bir hata olduğunu kabul etmekle beraber karavan sigortası yapabileceğini yalnız % 65 hasarsızlık...
  11. ihsaniye

Ynt: Motokaravanlar için kasko Merhaba, karavanınızın kasko poliçesinde kullanım tipi olarak "kamyonet " mi yazıyor, yoksa " karavan" veya "özel amaçlı taşıt" mı yazıyor. Bu konuda Anadolu Sigorta ile anlaşmazlığa düştüm, yardımcı olursanız ve eğer haklıysam tahkime gitmeyi düşünüyorum...
  12. ihsaniye

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Nihat Zaloğlu Güneş enerjisi, tente, camlar herşey nefis gözüküyor, kolay gelsin, İnbükü' nden selamlar.
  13. ihsaniye

Li-Ion Güç Paketi

Ynt: Li-Ion Güç Paketi Heyecanla takip ve umut ediyorum.
  14. ihsaniye

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Nihat Zaloğlu Hocam, nice yıllar.
  15. ihsaniye

Titreyengöl; Manavgat - Antalya

Ynt: Titreyengöl; Manavgat - Antalya Hocam, bu sene içerdeyiz (sanki her sene yurtdışına çıkıyormuş gibi - topu topu bir kez ), para kalmadı, mazot pahalı, vs. 01-Mayıs - 12 Haziran arası Ege de bir ağaç altında sineklenmeyi düşünüyorum. Senin planın nedir?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri