HUNTER35 kullanıcısının son içeriği

1. HUNTER35

Frontera Yükseltme Kiti 3"

resimler açılmıyor
  2. HUNTER35

Satılık Offroad Çekme Karavan

Selamlar Mert bey, Karavan duruyor mu acaba satıldı mı Seri imalatını yapıyormusunuz yoksa sadec 2 tane mi yaptınız bende aynısını yapmak ve üzerine de aracımda takılı olan araç üstü çadırı aktarmak niyetindeyim ticari olarak faaliyetiniz yoksa ölçülerini şemasını rica etsem kicerler@gmail.com...
  3. HUNTER35

Selamlar Mert bey ismim Koray İçerler yapmış olduğunuz römork harika bende aynısını yapmak...

Selamlar Mert bey ismim Koray İçerler yapmış olduğunuz römork harika bende aynısını yapmak istiyorum ölçülerini çizimlerini ve tecrübelerinizi paylaşırmısınız acaba whatsaap üzerinden yollarsanız sevinirim. 0 530 220 96 04 Tabi kar amaçlı ticari olarak yapıp satmıyorsanız.
  4. HUNTER35

Frontera Cilar Buraya

Tüm frontera kullanıcılarına selamlar evet uzun bir süre işlerimin yoğunluğunda. Foruma giriş yapamadım. Takip etmeye devam edeceğim aracıma komple motor yaptırdım 3 haftalık çalışmanın sonucunda bugün toplanıp ilk marş basıldı canavar gibi oldu 2-3 güne kadar çıkacak ustadan bir kaç işleri...
  5. HUNTER35

Opel Frontera 2.2i A Kasa Orjinal Çeki Demiri Komple

Çeki demiri takım olarak duruyor mu hala acaba telefon bırakmamış siniz eğer duruyorsa 0.530.220 96 04 nolu telefonumdan ulaşırsınız sevinirim
  6. HUNTER35

Yeni Aracım Opel Frontera 2.2

Ynt: Yeni Aracım Opel Frontera 2.2 DEVAMI; BÜTÜN İŞLEMLER ÇAMURLUK SÖKÜLMEDEN YAPILMIŞTIR..
  7. HUNTER35

Ynt: Yeni Aracım Opel Frontera 2.2 ŞNORKEL MONTAJI....
  8. HUNTER35

Ynt: Yeni Aracım Opel Frontera 2.2 Tüm dostlara iyi dilekleri için teşekkür ederim, şuan için satma düşüncem yok daha üzerinde uygulanacak fikirlerim var, satmaya karar verirsem ilk burda duyurusunu yaparım...
  9. HUNTER35

Ynt: Yeni Aracım Opel Frontera 2.2
  10. HUNTER35

Ynt: Yeni Aracım Opel Frontera 2.2 Gayet güzel olur Bahadır bey,görüşüp yüz yüze tanışmış olur sohbet ederiz...
  11. HUNTER35

Gezenbilir Sticker I.

Ynt: Gezenbilir Sticker I. Teşekkür ederim seyfettin bey ilgi,alaka ve zahmetleriniz için...
  12. HUNTER35

Ynt: Yeni Aracım Opel Frontera 2.2 Teşekkürler Bahadır. Yüzyüzede bir türlü görüşme fırsatımız olmadı,inşallah görüşürüz...
  13. HUNTER35

Opel Frontera da 265/75/16 Kullanan Var mı?

Ynt: Opel Frontera Da 265/75/16 Kullanan Var Mı? Aracı aldığımda üzerinde yokohama 265/75/16 M/T+ Geolandar var 20 gün oldu alalı atacı herhangi bir zorlama yada kasma hissetmedim sadece asfalt ta uğultu yapıyor oda camlar kapalıyken pek içerden hissedilmiyor...
  14. HUNTER35

Ynt: Yeni Aracım Opel Frontera 2.2 Dün de sisleri takıp oğlum Ata ile bağlantılarını yaptık.
  15. HUNTER35

Epey bir zamandır 4x4 arac arıyordum,hatta anket bile açmıştım forumda Opel frontera mı Nissan terrano mu diye Sonunda opel de karar kıldım ve hazır faziyette denk gelince hiç düşünmeden aldım 'arac full 97 model

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri