Yeni Aracım Opel Frontera 2.2

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan HUNTER35 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 35,133

HUNTER35

ESHOT GEN.MÜD.TRAFİK BİLİRKİŞİ MOTORLU EKİP
Yer
Karşıyaka-İZMİR
Telsiz Çağrı Kodu
TA3MC
Epey bir zamandır 4x4 arac arıyordum,hatta anket bile açmıştım forumda Opel frontera mı Nissan terrano mu diye
Sonunda opel de karar kıldım ve hazır faziyette denk gelince hiç düşünmeden aldım 'arac full 97 model

Screenshot 2014 06 04 17 12 01 1

Screenshot 2014 06 04 17 12 20 1

Screenshot 2014 06 04 17 12 25 1

IMG 20140606 181133

Screenshot 2014 06 04 17 12 01 1

Etiketler

Ynt: Yeni Aracım Opel Frontera 2.2

Teşekkürler Bahadır. Yüzyüzede bir türlü görüşme fırsatımız olmadı,inşallah görüşürüz...

yeni aracınız hayırlı olsun .uzun yıllar sorunsuz kullanmanız temennisiyle

Tayini kesinleşirse Voyager nickli Günay kardeşimiz gelecek ay buralarda olacak.
Sizlerden müsait olan olursa mini bir toplantı düzenleyebilir tanışmış oluruz.

ttogan' Alıntı:
Tayini kesinleşirse Voyager nickli Günay kardeşimiz gelecek ay buralarda olacak.
Sizlerden müsait olan olursa mini bir toplantı düzenleyebilir tanışmış oluruz.

Gayet güzel olur Bahadır bey,görüşüp yüz yüze tanışmış olur sohbet ederiz...

Hayırlı olsun aracınız. Benimde takip ettiğim ve almayı düşündüğüm bir araçtı size kısmetmiş. Kazasız belasız günlerde kullanın.

Satmayı düşünürseniz bilgimiz olsun :smiley:

hakan81' Alıntı:
Hayırlı olsun aracınız. Benimde takip ettiğim ve almayı düşündüğüm bir araçtı size kısmetmiş. Kazasız belasız günlerde kullanın.

Satmayı düşünürseniz bilgimiz olsun :smiley:

teşekkürler şuan için satmayı düşünmüyorum,üzerinde uygulayacak daha fikirlerim var..

Tüm dostlara iyi dilekleri için teşekkür ederim,
şuan için satma düşüncem yok daha üzerinde uygulanacak fikirlerim var,
satmaya karar verirsem ilk burda duyurusunu yaparım...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,485
Kayıtlı Üye Sayımız
172,143
Kaydolan Son Üyemiz
sailing

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.