hanvan kullanıcısının son içeriği

1. H

Yeni Karavan Alacaklara Tavsiyeler

Ne kadar alakasız bir yazı yazmışsınız. Adımı ekleyip altına yazdıklarınız beni hiç ilgilendiren şeyler değil. 3 kere okudum. Neyse neyse size bilmem kaç bin kişilik grubunuzda kolaylıklar dilerim. Tecrübelerinizi aktarırken daha net ve az yazın; makul , mantıklı ve net olsun. Faydalansın üyeler ;)
  2. H

Sizin bazı paylaşımlarınızın altına sizi eleştiren birşeyler yazdığım için beni gruptan çıkardınız. Tekrar dahil olmak istedim fakat engellediginiz için olamadım. Hiç dürüst değilsiniz. Gerçekten komik geliyor bana, sizce de öyle değil mi? Karavan sahibi olmamış , karavanda 3-5 gün geçirmiş...
  3. H

Beyefendi merak ediyorum. Hala Facebook grubunuzda size itiraz eden , uyaran veya eleştiren uyelerinizi hala gruptan atıyor ve engelliyor musunuz? Yoksa herkese açık , şeffaf bir grup olma yolunda pozitif adımlar atabildiniz mi?
  4. H

Yerli Çekme Karavan Üreticilerine Eleştiriler

Sorunlarini yazdığınız karavan 80000 + KDV ile satılıyor şu an ve boş haliyle. Diyecek birşey bulamıyorum. Geçmiş olsun, güzel gezileriniz olsun.
  5. H

Cubic Caravan

Şu dönem azami dikkat şart. Ben kaeavanciligin genel dönemi için konuşuyorum. Normal şartlar altında yani.
  6. H

Cubic Caravan

Karavanda yiyip içmeliyim düşüncesinden sıyrılıp , vaktim varsa keyfim yeterse karavanda yiyelim içelim, yoksa canımız nereyi isterse oraya diye düşünmeye başlayınca 6 günlük Ege tatilinin 3 günü daha güzel geçmişti. Yeni insanlar tanımak, onlarla sohbet etmek benim için büyük keyif. Yeni yerler...
  7. H

Cubic Caravan

Nazım hocam öyle deme ya , bakınıyoruz henüz ;) Sevdim , sevemedim diyebilecek aşamada değilim, sevebilirim 😄
  8. H

Cubic Caravan

İç yükseklik bence en az 200 cm olmalı. 183 cm boyum. 185 cm iç yüksekliğe sahip karavanı tercih etmezdim.
  9. H

Cubic Caravan

Abi işte tam olarak bu. Rahatına düşkün adamım , bu iş zahmetli bana göre mi diye sorguluyorum bu aralar. Galiba karavanda yiyelim içelim diye fazla yormamak lazım bünyeyi. Peki bu durumda herhangi bir butik otel yerine karavan tatilini tercih etmenize sebep ne?
  10. H

Cubic Caravan

Nedir abi, bize de yol gösterin.
  11. H

Cubic Caravan

Biz daha yeni düştük, zamanla yola geleceğiz 😄
  12. H

Cubic Caravan

Bende @lautreamont 'un tam tersi dışarıda mutfağı çok olumlu buldum. Bazen içeride yemek yapmak bir işkenceye dönüşebiliyor. Bazen de kokulu şeyleri içeride yapmamak gerekiyor. Fiyati ne olacak? Esas önemli olan o :)
  13. H

Frenli̇ Çeki̇ Başlığı Sorunları...

Abi çok geçmiş olsun. Aks 3004 yerine daha kullanışlı ve uzun ömürlü hangi markayı tavsiye edersiniz?
  14. H

Ne kadar kibar ve üslubu yerindesiniz. Tebrik ederim.
  15. H

Bende ne kadar şık , bu markanın içi koyu boğucu değil miydi diye düşünüyordum. Tebrik ediyorum yapanı 😀

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri