hagurel kullanıcısının son içeriği

1. hagurel

Yardımmm Alçak Kaput Jeep Willy Arıyorum

Ynt: Yardımmm Alçak Kaput Jeep Willy Arıyorum Burda da var çalışır durumda ama öyle restorasyonlu hazır falan değil ilgilenirseniz yaşlı bir amcada köyde garajda duruyor araç
  2. hagurel

Orjinal Discovery 2 Td5

Ynt: Orjinal Discovery 2 Td5 2006 model 2.0 TDI Triptronik Otomatik Passat ile takas düşünürmüsünüz
  3. hagurel

TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 13. Bölüm Duyurusu (Boloff ile Mudurnu)

Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 13. Bölüm Duyurusu (Boloff ile Mudurnu) Ben artık vazgeçtim seyretmiyorum araştırmıyorum da kaç defa sordum sonuç çıkmıyor
  4. hagurel

TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 13. Bölüm Duyurusu (Boloff ile Mudurnu)

Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 13. Bölüm Duyurusu (Boloff ile Mudurnu) 13. Bölüm yotubeye yüklendimi haberi olan varmı pazar günü bekledim bekledim olmadı
  5. hagurel

Bolu - Mengen Bürnük Göletinde Doğa Yürüyüşü (23 Nisan 2010)

Ynt: Bolu - Mengen Bürnük Göletinde Doğa Yürüyüşü (23 Nisan 2010) Benim tavsiyem Bürnük Göleti olur ama orayla ilgilenen arkadaş bayramda İstanbul'da olacak diye biliyorum ulaşabilirsem size buradan haber veririm
  6. hagurel

bi araç bulamadım arkadaş

Ynt: bi araç bulamadım arkadaş Bedava alıyosun al gitsin kısa şaseye fazla bile gelir 2.6 motor
  7. hagurel

En İyi Çift Kabin Pick-Up Hangisi?

Ynt: En İyi Çift Kabin Pick-Up Hangisi? 200 km sürat ne demek siz ne yapıyorsunuz biz pick-up tan bahsediyoruz benim araç 145 km üzerine çıkmaz zaten ama 145 le giderkende 2 tane ssangyong götürürüm herhalde :)
  8. hagurel

Bolu Doğa Sporları ve Off Road Festivali "Ön Duyurusu" (30 Haziran - 01 Temmuz)

Ynt: Bolu Doğa Sporları ve Off Road Festivali "Ön Duyurusu" (30 Haziran - 01 Temmuz) Çağrı bu ayın sonunda Mengen'de aşçılık festivali var ,bir arkadaştan duyduğum sizinde Boloff olarak gösteri amaçlı bir yarış düzenleyeceğiniz ama Gezenbilir festivali ile çakışıyor ,hangisi doğru anlayamadım...
  9. hagurel

Yenice Ormanları

Ynt: Yenice Ormanları Ne biliyosan ona inan kardeşim , biz 40 yıldır burda yaşıyoruz git de Karaishak köyüne sor diyecem bilenlerin çoğu öldü
  10. hagurel

Yenice Ormanları

Ynt: Yenice Ormanları Keçi kıran yaylası yoktur da ne demek yaşadığım yeri ben mi bilmiyorum ,bu yaylaya çıktığınızda yenice ormanları ayaklarınızın altındadır ,denizin buraya uzaklığı 100 km dir nasıl görüyorsunuz çıplak gözle 100 km yi merak ettim Karaishak yaylasınına çıktığınızda kuzeye...
  11. hagurel

Ankara'da Pajero Servis

Ynt: Ankara'da Pajero Servis bende aynı şeyleri düşünüyorum özel servis varsa daha iyi olur
  12. hagurel

En İyi Çift Kabin Pick-Up Hangisi?

Ynt: En İyi Çift Kabin Pick-Up Hangisi? ;D
  13. hagurel

JUSTİNİANUS (SANGARİOS) KÖPRÜSÜ_ SAKARYA _

Ynt: JUSTİNİANUS (SANGARİOS) KÖPRÜSÜ_ SAKARYA _ Çok güzelde altından dere falan da akmıyor bir tek tren geçiyor neden bunca uzun bir köprü yapılmış ki
  14. hagurel

1987 Toyota Landcruiser BJ60 Özet Özellikler ve Son Hali Fotoları

Ynt: 1987 Toyota Landcruiser BJ60 Özet Özellikler ve Son Hali Fotoları zahmet etmişsiniz :D :D
  15. hagurel

L 200 4x4 Beğenilen Fotoğraflar

Ynt: L 200 4x4 Beğenilen Fotoğraflar İtalyan da pek güzelmiş

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35