Göl Derya kullanıcısının son içeriği

1. Göl Derya

Satılık Outdoor Bayan Malzemeleri..

Mammut,Salewa,The North Face orginal markalari,Ayakkabi(39),Ceket(M) sirt çantalari ,çoğu hiç kullanilmamiş etiketleriylen uygun fiyatlara satılıktır.. İlgilenen Kadin arkadaşlar özelden bana ulaşabilirler.. Not.Dağ sporuna ilgi duyan,alma imkani olmayan arkadaşlarimizda özelden yazabilirler..
  2. Göl Derya

2003 2.7 Crd Aldım, Birkaç Sorum Var...

Merhabalar... Avrupada yaşayan eş dost akrabalariniz varsa istediğiniz parçalari çok uygun bir bütçeye,araba çöplüğü dediğimiz (kazali arabalarin işe yaramayan araçlarin,baZi işe yarayan parçalari) yerden çok rahatliklan bulabilirsiniz..Avrupanin bir çok şehrinde bu alanlardan mevcuttur..Selamlar
  3. Göl Derya

Yakın Zamanda Ucak Ile Yurtdışına Gidip Gelenlere Sorular

Merhabalar Ben defalarca yazdığınız aletlerlen Avrupa-Türkiye(Gürcistan değil) yolculuklar yaptım..Hiçbir sorun yaşamadim..Her kişinin geZilerde bu ihtiyaçlari olabilir.Kişinin 2 telefonuda olabilir.. Mümkünse ambalajsiz kendi özel eşyalarinizdir diye ,yeni paket olmasi sorun yaratabilir..saygılar
  4. Göl Derya

Kafamda Deli Sorular

5. Göl Derya

E P G 07&09 : İspanya

6. Göl Derya

Aranızda Tunceli Munzur Dağlarına Gezi Yapacaklar Var mı?

Mükemmel...Seyirdesiniz..Umarim sizden önce çikacağim:-)
  7. Göl Derya

Aranızda Tunceli Munzur Dağlarına Gezi Yapacaklar Var mı?

Merhaba.. Evet defalarca Munzur Vadisine tırmaniş yaptım..Bu yıl yine 12. Ağustos ta çikacaktim kaç yil sonra.Savaşin kızışmasi şiddetlenmesi nedeniylen çıkamadim..Bir Bariş tirmanşi gerçekleştirmeyi düşünüyorum.
  8. Göl Derya

Merhabalar Bir türlü yürümedigim yollar:-(

Merhabalar Bir türlü yürümedigim yollar:-(
  9. Göl Derya

Şeyhandede Şelaleleri-çermik

Yürümek istedigim yollar..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız