gokhantemur kullanıcısının son içeriği

1. gokhantemur

Takaslık: Midland Alan 48 Multi Plus Telsiz / Sadece Alan 42 Multi ile Takas

Arkadaşlar merhaba, Elimde 1 adet az kullanılmış Midland Alan 48 Multi Plus sabit telsiz var. Bağlantı ayağı, mike askısı, kabloları vs eksiksiz. Kutu fatura yok. Araçtan çıkma. İçi hiç açılmamış, tornavida değmemiş bir cihaz. Linkte satılan telsizin ekran aydınlatması turuncu renkli...
  2. gokhantemur

Satılık - 2008 Model L200 - Magnum

Ynt: Satılık - 2008 Model L200 - Magnum Merhaba, Özel ileti ile size benden daha yakın bir yerde bulunan bir Actyon Sports'un iletişim bilgilerini verdim. O aracı görünce beğeneceğinizi düşünüyorum. Önce o aracı bir görün, beğenmez iseniz alternatif arayışına gireriz. İş yerim Erçal...
  3. gokhantemur

Ynt: Satılık - 2008 Model L200 - Magnum Bu arada aracı bir kaç saat önce yeni sahibine teslim ettim. Maden işiyle uğraşan ve arazide ulaşım sağlayabilmek için bu aracı satın alan beyefendi aracı pazartesi sabah görür görmez aradığını ve aldığını anlattı. Zaten hal-i hazırda bir Pajero...
  4. gokhantemur

Ynt: Satılık - 2008 Model L200 - Magnum Merhaba, Özel iletinizi aldım ancak tahminimce forumlara göndermiş olduğum ileti adetinin azlığı sebebiyle henüz özel ileti gönderemiyorum. Evet, araç dod.com.tr sitesinde yayındaydı çünkü şirketimiz DOD bayisidir. Elimizde bir adet 4x4 Lux paker...
  5. gokhantemur

Aranıyor - L200 Araç (4*2 ya da 4*4)

Ynt: Aranıyor - L200 Araç (4*2 ya da 4*4) Bünyemizde Ssangyong bayiliği de mevcuttur. Herhangi bir araç alımı düşünürseniz elimden geldiği kadarıyla yardımcı olurum.
  6. gokhantemur

Ynt: Satılık - 2008 Model L200 - Magnum Kastamonu civarında maden işletmeciliği yapan bir müşterimiz satın aldı aracı. Kredisi çıkarttık, işlemler tamamlandı, yarın sabah aracını teslim almaya geliyor. Yapım aşamasından hemen hemen tüm kullanım süreci boyunca iyi bildiğim, arazide...
  7. gokhantemur

Ya o durumdan ben de rahatsızım. Adam araba arıyordu, istem dışı konuyu saptırdık, ayıp ettik. İsterseniz konuyu eski haline çevirin, olur da kredi sorunu filan olursa ben baştan adam gibi bir ilan topiği açayım. Konunun sahibi olan dostum da kusuruma bakmasın.
  8. gokhantemur

Şaşırtıcı değil mi? (: Araba gerçekten bu donanım yapılmış olmasına rağmen özel sebeplerden ötürü kullanılamamış, ezilmemiş, dimdik bir araba. Gırtlağına kadar doldurulmuş bir araba için de 38.5 fiyat kelepir denmese de çok cazip. Şehir dışından bir müşteri aradı, kaparo ve kredi evrakı...
  9. gokhantemur

Araç için bugün bir müşterimiz ile anlaştık. Kaparo bekliyorum. Yani araç satılmıştır.
  10. gokhantemur

Karadeniz Offroad Oyunları Kupası 1.Ayak Samsun Offroad Oyunları (12-13 Mayıs)

Ynt: Karadeniz Offroad Oyunları Kupası 1.Ayak Samsun Offroad Oyunları (12-13 Mayıs) Oldukça güzel bir organizasyondu, emeği geçen herkese teşekkür ederim. not: Yumruk şovunda oleey sesim geldi mi Sinan Bey ;)
  11. gokhantemur

Merhaba Hakan Bey, Turkcell hatlı telefonumdan 5664'e şasi numarasını HS S 1234567890 şeklinde SMS yolladım. Önce tramer kaydı geldi sonra Tüvtürk kaydı geldi iki ayrı SMS ile. Bildiğim kadarıyla HS Plaka 12 ABC 34 şeklinde de yollanıp plakadan da aynı sonuca ulaşılabiliyor.
  12. gokhantemur

Teşekkür ederim. Bir offroadcu olarak arabanın hakkını verebilecek birisine gitmesini arzularım.
  13. gokhantemur

Maalesef 10 değilmiş. Sorunuza buradan cevap vereyim o halde. Arabanın herhangi bir kazası yok. Karoserde değişmiş hiç bir parça yok. Buna garanti veririm. 2 yanı folyo kaplı olduğu için boya ekspertizi yapılamıyor ancak çok iyi bildiğim bir konu arabanın eski sahibi olan arkadaşım arabanın...
  14. gokhantemur

Bakalım 10 muymuş?
  15. gokhantemur

Kaçtır acaba bu mesajın sınırı?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız