Satılık - 2008 Model L200 - Magnum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gokhantemur Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 32
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,165
Hakan555' Alıntı:
Gokhan bey merhaba. Tuvturk sorgulaması nasıl yapılıyor sms le ? Hangı numaraya msj atıyoruz ? Tesekkurler.

Merhaba Hakan Bey,

Turkcell hatlı telefonumdan 5664'e şasi numarasını HS S 1234567890 şeklinde SMS yolladım. Önce tramer kaydı geldi sonra Tüvtürk kaydı geldi iki ayrı SMS ile.

Bildiğim kadarıyla HS Plaka 12 ABC 34 şeklinde de yollanıp plakadan da aynı sonuca ulaşılabiliyor.

Etiketler

Hayırlı olsun.

Konu kesinleşince haberdar edin konuyu kaldıralım.
Konun ilk mesajında ki arkadaşımız da sanırım yeni konu açmak zorunda kalacak.
:smiley:

talkie77' Alıntı:
Bu ne hız...Alana satana hayırlı olsun diyelim.

Şaşırtıcı değil mi? :smiley:

Araba gerçekten bu donanım yapılmış olmasına rağmen özel sebeplerden ötürü kullanılamamış, ezilmemiş, dimdik bir araba. Gırtlağına kadar doldurulmuş bir araba için de 38.5 fiyat kelepir denmese de çok cazip. Şehir dışından bir müşteri aradı, kaparo ve kredi evrakı çıkarttı işi bitirdi :smiley:

TezzMertek' Alıntı:
Hayırlı olsun.

Konu kesinleşince haberdar edin konuyu kaldıralım.
Konun ilk mesajında ki arkadaşımız da sanırım yeni konu açmak zorunda kalacak.
:smiley:

Ya o durumdan ben de rahatsızım. Adam araba arıyordu, istem dışı konuyu saptırdık, ayıp ettik. İsterseniz konuyu eski haline çevirin, olur da kredi sorunu filan olursa ben baştan adam gibi bir ilan topiği açayım.

Konunun sahibi olan dostum da kusuruma bakmasın.

Ynt: Satılık - 2008 Model L200 - Magnum

Bana nasip değilmiş napalım.Umarım yeni sahibi kazasız belasız tadını çıkarır.

talkie77' Alıntı:
Bana nasip değilmiş napalım.Umarım yeni sahibi kazasız belasız tadını çıkarır.

Kastamonu civarında maden işletmeciliği yapan bir müşterimiz satın aldı aracı. Kredisi çıkarttık, işlemler tamamlandı, yarın sabah aracını teslim almaya geliyor.

Yapım aşamasından hemen hemen tüm kullanım süreci boyunca iyi bildiğim, arazide kullandığım, aynı konvoyda geziye katılmaktan zevk aldığım, seyretmesi bile keyif veren bir aracı uzak yere göndermeyi açıkçası istemiyordum ama satın alınmasına ön ayak olduğum ekstrem bir arabayı bu kadar kısa sürede nakite çevirmenin de keyfini yaşamıyor değilim.

Umarım alan kişi kıymetini bilecek, hakkını verecek birisi olur.

Bu arada son 5 gün içeresinde tarafımızca satılan 4. 4x4 pick up bu oldu. Nazar değmesin :smiley:

dod ta mıydı bu araç 38500 dü fiyatı ??? 54.000km aynı araç sanırım.

erken görsem bende talip olurdum.

kısmet değilmiş diyelim .l200 ve actyon sports arıyorum bende modifiyeli yada modifiyesiz olabilir ama 4x4 ve otomatik olması şartım .bilginiz olurs pm yada tel açabilirseniz sevinirim .özelden telefonumu yolluyorum.

6005016' Alıntı:
dod ta mıydı bu araç 38500 dü fiyatı ??? 54.000km aynı araç sanırım.

erken görsem bende talip olurdum.

kısmet değilmiş diyelim .l200 ve actyon sports arıyorum bende modifiyeli yada modifiyesiz olabilir ama 4x4 ve otomatik olması şartım .bilginiz olurs pm yada tel açabilirseniz sevinirim .özelden telefonumu yolluyorum.

Merhaba,

Özel iletinizi aldım ancak tahminimce forumlara göndermiş olduğum ileti adetinin azlığı sebebiyle henüz özel ileti gönderemiyorum.

Evet, araç dod.com.tr sitesinde yayındaydı çünkü şirketimiz DOD bayisidir. Elimizde bir adet 4x4 Lux paker Ssangyong Actyon Sports mevcut ancak o aracın ekspertizi bu L200 kadar kusursuz değil. Dilerseniz dod.com.tr üzerindeki ilanından ekspertizine ve diğer araçlarımıza ulaşabilirsiniz.

Beğendiğiniz bir araç olursa Erbaa Samsun'a oldukça yakın mesefade, ben sık sık size ticari ziyarete geliyorum, bu sefer de siz bizim misafirimiz olursunuz.

Görüşmek dileğiyle.

Selamlar,

Bu arada aracı bir kaç saat önce yeni sahibine teslim ettim.

Maden işiyle uğraşan ve arazide ulaşım sağlayabilmek için bu aracı satın alan beyefendi aracı pazartesi sabah görür görmez aradığını ve aldığını anlattı.

Zaten hal-i hazırda bir Pajero sahibi olan müşterimize aracın donanımıyla ilgili bir iki ufak detaydan bahsedip yolcu ettik.

İlgi gösteren herkese teşekkür ederim.

Selamlar,

gokhantemur' Alıntı:
Merhaba,

Özel iletinizi aldım ancak tahminimce forumlara göndermiş olduğum ileti adetinin azlığı sebebiyle henüz özel ileti gönderemiyorum.

Evet, araç dod.com.tr sitesinde yayındaydı çünkü şirketimiz DOD bayisidir. Elimizde bir adet 4x4 Lux paker Ssangyong Actyon Sports mevcut ancak o aracın ekspertizi bu L200 kadar kusursuz değil. Dilerseniz dod.com.tr üzerindeki ilanından ekspertizine ve diğer araçlarımıza ulaşabilirsiniz.

Beğendiğiniz bir araç olursa Erbaa Samsun'a oldukça yakın mesefade, ben sık sık size ticari ziyarete geliyorum, bu sefer de siz bizim misafirimiz olursunuz.

Görüşmek dileğiyle.

Selamlar,

ilginiz için teşekkür ederim .uğrayacağımdan emin olabilirsiniz. :smiley: sık sık samsuna geliyorum.bu hafta sonu samsundaydım hem alışveriş hemde offroad oyunlarını izlemek için. bir ara bayileri gezmek aklımdan geçti çarşambaya doğru ama vakit darlığından gelemedim o tarafa ..cherokenin ön camı çatlak samsunda bulup bulamayacağıma emin olmadığımdan megane la geldim bir camcıda b-uldum bu hafta sonu gelmeyi düşünüyorum bir aksilik olmaz ise..
ben dod ta hep ssangyong için arama yaptiğimdan gözümden kaçmış l200 :(kısmet değilmiş .beyaz olan ı biliyorum ama sanırım işlem görmüş siyah olanda otomatik değil.acelem yok güzel temiz kafama uyan araç olursa almak istiyorum.

görüşmek dileğiyle.

6005016' Alıntı:
ilginiz için teşekkür ederim .uğrayacağımdan emin olabilirsiniz. :smiley: sık sık samsuna geliyorum.bu hafta sonu samsundaydım hem alışveriş hemde offroad oyunlarını izlemek için. bir ara bayileri gezmek aklımdan geçti çarşambaya doğru ama vakit darlığından gelemedim o tarafa ..cherokenin ön camı çatlak samsunda bulup bulamayacağıma emin olmadığımdan megane la geldim bir camcıda b-uldum bu hafta sonu gelmeyi düşünüyorum bir aksilik olmaz ise..
ben dod ta hep ssangyong için arama yaptiğimdan gözümden kaçmış l200 :(kısmet değilmiş .beyaz olan ı biliyorum ama sanırım işlem görmüş siyah olanda otomatik değil.acelem yok güzel temiz kafama uyan araç olursa almak istiyorum.

görüşmek dileğiyle.

Merhaba,

Özel ileti ile size benden daha yakın bir yerde bulunan bir Actyon Sports'un iletişim bilgilerini verdim. O aracı görünce beğeneceğinizi düşünüyorum. Önce o aracı bir görün, beğenmez iseniz alternatif arayışına gireriz.

İş yerim Erçal Otomotiv. Çarşamba yolu üzerinde, Tekkeköy kavşağındaki büyük plaza. Pazar günleri çalışmıyorum, Cumartesileri genelde şirketteyim. Bu tarafa gelirseniz mutlaka beklerim.

Selamlar,

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,166
Kaydolan Son Üyemiz
8vykwt37

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR