Gkhn1616 kullanıcısının son içeriği

1. G

1995 2.0 V6 Vitara 4x2 De Iken Sol Ön Aksın Dönmesi Normal Mi ?

1995 2.0 v6 vitara 4x2 de iken sol ön aksın-poryanın (tam bilmiyorum ismini) dönmesi normalmi ? Lifte kaldırınca farkettim. Sağ taraf boşta dönmüyor. Sol taraf dönüyor. Bilgisi olan varmıdır ?
  2. G

"bursa" Satılık Vitara 5 Kapıdan Çıkma Tavan Sepeti ( Ayaksız Satılıktır)

Bagaj aldığım için takasa gerek kalmamıştır. Nakit satılıktır.
  3. G

Fiyatı 500TL. 500 LT port bagaj ile takas ederim.
  4. G

Mısır Üretimi 3.7 Jeep Limited

Evet, ufak tefek araziye girer derken bunların dışındaki şartlardan bahsetmek istemiştim :)
  5. G

Ağır araziye uygun araç değil bu kasalar. Kullanan sayısıda fazla değildir. (Parça fiyatlarıda var tabi.) Aşırı masraf yapıp komple kit koyarsanız neden olmasın ? Onunda örnekleri var ama dünya para harcanarak yapılıyor.
  6. G

3.7 cherokee otomatik vites güncel fiyatlarla şehir içi lpgde 50-60 kr civarı yakar. Çok atiktir eşiniz kullanırken dikkat etmeli. Arka kovan alçaktır. Arazide dikkatli kullanın. Örnek olarak: Standart duster'ın geçtiği yerde arka kovanı vuruyor. Mısır üretim olanı bilmem ama, Limited olan...
  7. G

"BURSA" Tavan sepeti satılıktır. Uzunluğu 1.5 m civarıdır. 500 LT port bagajla takas olur. Ayakları satılık değildir.
  8. G

Mondial Rx3i Evo Deneyimlerim...

Nereden bakarsanız bakın, küçümsemek için söylemiyorum ama mondial marka bir motora 20bin verilmez. 12 13 bile fazla idi... hondanın crf serileri var (L)20 - (rally) 24 bin tl ye sıfır olarak. Bunlara çanta takıp devam edersiniz.
  9. G

Mondial Rx3i Evo Deneyimlerim...

Benimde rx3i evo alma düşüncem vardı yeni başlayacağım motora. Fakat 2018 fiyatları oldu 19bin tl... Bu arada çin motorlarındaki titreşimlerden bahsediliyordu bir yerde. Titreşim kaynaklı vidalar gevşiyormuş. Bunun önüne geçmek için loctite diye bir yardımcı malzeme var. Bunlardan alıp...
  10. G

Vitara 1995 Model 2.0 V6 Motor Arka Aks Ölçüleri Nedir ?

Merhaba birkaç sorum var. 1- Vitara 1995 model 2.0 v6 motor arka aks ölçüleri nedir ? (sağ arka aks kesti bu parçadan bakıyorum) 2- Parça 1.6 motor ile birebir aynı parça kullanılıyor deniliyor doğrumudur ? 3- Elinde tamirsiz çıkma olarak bulunan varmı ? ( sağ arka aks)
  11. G

2.0 V6 Vitara Yükseltme Sonrası Hava Filtre Kutusu Problemi

Aracım manuel. Genel olarak memnunum fakat parça sıkıntısı yaşıyorum. Sağ arka aks kesti ve Bursa gibi büyük şehirde parça yok. Sıfırı zaten yok. Servise sordum 1900tl + kdv ve 1 ay sonra getiriyolar :) Kısacası çıkma bakıyorum. Onun haricinde gazda 50 60 kr civarı bir yakıt söz konusu çok...
  12. G

Bursada yaşıyorum fakat sorduğum soru servislik bir şey değil. Bahsettiğim gibi yükseltme yaptıktan sonra herkesin başına gelmiştir. Fikir verecek birileri çıkacaktır.
  13. G

Merhaba 1995 2.0 v6 vitara yükseltme sonrasında hava filtre kutusu yukarıda, motor aşağıda kaldığı için fitre borusu motor girişine uzanmıyor. Boruyu aradan kaldırarak başka bir boru koydum. Fakat ne kadar sağlıklı olur ya da bir problem olur mu bilgili kişilerin cevaplamasını umuyorum. Yeni...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON MESAJLAR