erenatac kullanıcısının son içeriği

1. erenatac

235.75.15 Atgoodrich Lastik Arıyorum Sıfır Veya İkinci El

Ynt: 235.75.15 Atgoodrich Lastik Arıyorum Sıfır Veya İkinci El rıca ederim
  2. erenatac

235.75.15 Atgoodrich Lastik Arıyorum Sıfır Veya İkinci El

Ynt: 235.75.15 Atgoodrich Lastik Arıyorum Sıfır Veya İkinci El Elimde 2 adet var,fena durumda degiller,çiftini 250 tl ye verebilirim.. Dusunursenız 05324339801 den bana ulasın.
  3. erenatac

Satılık Suzuki Vitara Klima Kompresörü.

Temiz çalışır durumda 1.6 16V Vitara klima kompresörü.. 200 tl
  4. erenatac

ALINIK TDI puma

Ynt: ALINIK TDI puma Esnaf 2.5 düz dizel defender motoruna 2.000 tl ve fazlasını isterken,BD 30 gibi çok daha verimli ve ömürlü bir motoru 3.000 gibi rakamlara kimse vermez.Versede o motora şüpheyle yaklaşmak gerekir..
  5. erenatac

Satılık Sulu Tip 12Volt Dizel WEBASTO

Ynt: Satılık Sulu Tip 12Volt Dizel WEBASTO Cihaz satılmıştır..
  6. erenatac

Ynt: Satılık Sulu Tip 12Volt Dizel WEBASTO Dizel yakıt ile besleyebildiğiniz sürece her araçta kullanabilirsiniz.
  7. erenatac

Ynt: Satılık Sulu Tip 12Volt Dizel WEBASTO E-bay tarzı web sitelerinden çok hesaplı temin edilebilir,servisinde kaç liradır bilemiyorum.Bu arada sanırım kumandasızda çalıştırabiliyormuşsunuz.Kumanda açılış kapanış saatini ayarlamak için gerekliymiş,ama bu emin olmadığım bir bilgi,yanlışsa...
  8. erenatac

Ynt: Satılık Sulu Tip 12Volt Dizel WEBASTO Kumanda ve diger aparatlari yok malesef.sadece resimde gorulen ana modul mevcut Yakit deposu olarak arcin kendi deposunu kullaniyor.
  9. erenatac

Ynt: Satılık Sulu Tip 12Volt Dizel WEBASTO .
  10. erenatac

Cihaz Webasto'nun ''Thermo Top Z'' modelidir. *12 volt ile beslenip saatte 32 watt enerji tüketir. (32 wattın amper olarak karşılığı 32/12 = 2.6 amper/saat tüketim) *Cihaz dizel yakıt ile çalışır. *5 kw ısı üretir Bilmeyenler için sulu ve kuru Webastonun farkı ; Kuru tip ile sadece kabin...
  11. erenatac

Murat ÖZ (TEZZMERTEK) Arkadaşımızın Annesi Vefat Etmiştir...

Ynt: Murat ÖZ (TEZZMERTEK) Arkadaşımızın Annesi Vefat Etmiştir... Allah rahmet eylesin,sizlerede sabırlar versin kardeşim..
  12. erenatac

Nissan Patrol 3300 TD Modifiye

Ynt: Nissan Patrol 3300 TD Modifiye Tabiki birader yarın bakınmaya başlarım.
  13. erenatac

Nissan Patrol 3300 TD Modifiye

Ynt: Nissan Patrol 3300 TD Modifiye Kürşad,Ankarayı düşünürsen elimizden gelen desteği vermeye hazırız kardeş.Kendi adıma,iş gereği,çoğunlukla sanayideyim zaten,başında durur kontrolunu günlük yaparım.
  14. erenatac

jeep takla atarken

Ynt: jeep takla atarken Video gerçek yada oynanmış çok önemli değil aslında.. Burada önemli olan husus emniyet kemeri olmadan araç kullanmanın ne kadar tehlikeli,hatta ölümcül olabileceği bence.
  15. erenatac

33x12.50x15 veya 35x12.50x15 çıkma lastik arıyorumm

Ynt: 33x12.50x15 veya 35x12.50x15 çıkma lastik arıyorumm merhaba "yavuzcelikel" nickli üyemizde iyi durumda bir takım 35 inc goodyear wrangler mt vardı.Kendisine ulasırsanız bilgi alabilirsiniz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri