erek.65 kullanıcısının son içeriği

1. erek.65

En Başından Unimog Yapmak

takipteyiz kolay gelsin
  2. erek.65

Çekme Çadır – Çadır Karavan

Geçen resmi gazetede tip onay la ilgili bir yönetmelik yayımlandı bakan oldumu GM 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. erek.65

Araç içi yatak mı Araç üstü Çadır mı?

Araç üstü çadır ile seyahatlerde polis cevirmelerinde ceza kesme olayı varmi GM 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. erek.65

Korando 2.9 Td Ile Başlangıç

2.3 de torbo intercool varmı GM 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. erek.65

Bu motorlar musso ve korando da ortak kullaniliyor GM 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. erek.65

Yaklaşık dört yıldır doğuda musso yu gunluk kullanıyorum 2.9 mazotlu motor mersedes 250 dizelin turb ve intercool olanı bir sikinti yaşamdim 3.2 benzinli olan motor var sürekli dört çeker birde 2.3 motorlu olanı var. Bu araçlar Rusya'da tagaz markası altında hala úretiliyor GM 9 Pro...
  7. erek.65

Ssangyong Kyron Aldım.......

Ssanyong musso kullanıyorum kayron veya Rexton geçmeyi düşünüyorum kayron şanzımanı sorunlumu GM 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. erek.65

T5 Caravelle 4motion

YouTube da sekizsilindir de bu hafta 20 tane transporter syncro garajinda olan bir yayın gösterdi GM 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. erek.65

Pirikamp Yollarda (ve Kamplarda) 2020

Ben evde superbox kullaniyorum hızı 10 mgbit bira düşük ancak yeterli geliyor GM 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. erek.65

Mercedes-benz 814d Vario

Üst kata kaçak ww T1 çıkmış ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. erek.65

Mercedes-benz 814d Vario

2.9 musso mersedes motorlu araç var 2 ton daha 12 litre in altina düşmedi ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. erek.65

Sevgi ve saygı ile abi ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. erek.65

Garip Ve Güçlü 2019

Karavan'da bu saate kitap okumakta güzel olurdu sessiz sedasız gürültüsüz bir ortam Redmi S2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. erek.65

Araç üstü çadır ve ağır olmayan offrood için uygun bir araç FB sayfasında cengiz abi var 3.2 korandoyla offrood yapiyor Redmi S2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. erek.65

2.9 musso var om 602 mersedes motoru turbo intercoll 2.3 motorlu musso emin olmamakla birlikte turbo yok diye biliyorum baktirmaniz lazım Musso nun 3.2 benzinli olanı var ayrıca bakın derim Redmi S2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR