Erdemmutlu kullanıcısının son içeriği

1. E

Sa Şanzıman Ses Uğultu Sorunu

Merhaba yeni araç aldım 1994 model Suzuki Vitara jlx 5k manuel vites Adapazarın bitlise gelirken yolda ses yapmaya başladı uğultu sesi boluda gösterdim yavru şanzıman dediler bitlise geldim çıkma aldım taktım ama aynı sesi yapıyor değişen bir şey olmadı arazi 4*4 ses az geliyor ama tek cekerde...
  2. E

Arazi Şanzımanı Uzayan Zincir Ve Şanzıman Revizyonu

Benim şanzıman ses yapmaya başladı
  3. E

Suzuki Vitara Jlx Atesleme Bobini

Bobin duruyor mu
  4. E

Suzuki Vitara Jlx Atesleme Bobini

Merhaba bobin daha duruyor mu 5303634126
  5. E

Ankara'da Suzuki Servis

Ah bir Ankara'ya atabilsem kendimi Şırnak ta habis hissediyorum
  6. E

Suzuki vitara 1.6 jlx karburatörlü ve 1.6 injeksiyonlu motor karşılaştırması

Arabanın kendisi sıkıntı şimdide durduk yerde su kaynatıyor arabayla gezerken hiçbir sorun yok hareret yarıya bile çıkmıyor ama arabayı istop edince radyatör deki su yedek su deposuna geliyor ordanda dışarı akıyor tabii kaynar su sonuç bakıyorum radyetör de su çok az kalmış 2 litre su ekliyorum...
  7. E

Benim 1994 model karbüratör lü üç kapı hergün sorun yaşıyorum tüpte 500 yakıyor benzinde de 800 v8 ler bile bu kadar çok yakmıyor çekişte berbat servisleri zaten sormayın sıfır karburatör ıstıyorum adamlar bana 11 tl çekiyor arabayı satın diyor artık biktim arabayı hergün tamir etmekten en...
  8. E

Benim 1994 model karbüratör lü üç kapı hergün sorun yaşıyorum tüpte 500 yakıyor benzinde de 800 v8 ler bile bu kadar çok yakmıyor çekişte berbat servisleri zaten sormayın sıfır karburatör ıstıyorum adamlar bana 11 tl çekiyor arabayı satın diyor artık biktim arabayı hergün tamir etmekten en...
  9. E

Ankara'da Suzuki Servis

Bende kanguruyu hiç beyenmedim tam kazık yeri 4 tane cant göbeğine 540 tl istediler benden utanmazlar
  10. E

Ankara'da Suzuki Servis

Benim Suzuki vitara jlx 1994 model otomatik 1.6 8v karbüratör lü külfatör contasından yağ kacırıyor bir de son Zaman'larda çekişten düştü sanki üç pistan çalışıyor gibi ses çıkıyor bana yardımcı olacak arkadaş var mı

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri