erdalyaman kullanıcısının son içeriği

1. erdalyaman

2005 Sonrası Grand Vitarada Ağır Devir Var Mı?

Evet var. Ancak incekiler gibi mekanik değil elektrik kumandalı
  2. erdalyaman

Jeep Wj 2.7 Crd Kırmızı Yakıt Uyarısı

daha önce aldığınız mazotta su karışmış olabilir bu da yakit filtresine geldiğinde uyarı veriyordur. Filtreyi degistirseniz de aynı olay tekrarlanabilir. Sorun böyle oluşmuşsa depoyu temizletmek gerekebilir diye düşünüyorum
  3. erdalyaman

Jeep Wj 2.7 Crd Kırmızı Yakıt Uyarısı

daha önce aldığınız mazotta su karışmış olabilir bu da yakit filtresine geldiğinde uyarı veriyordur. Filtreyi degistirseniz de aynı olay tekrarlanabilir. Sorun böyle oluşmuşsa depoyu temizletmek gerekebilir diye düşünüyoru.
  4. erdalyaman

Seyyar Ocak Patlamış

Geçmiş olsun. Patlamaya neyin neden olduğu belli mi? Durup dururken bir patlama mı?, imalat hatası olabilir mi yoksa kullanımda bir ihmal yada hata mı oldu. Belirtebilirseniz biz de dikkat ederiz
  5. erdalyaman

Duster Alttan Gelen Ses

Merhaba Benim basima gelen bir durumdan bahsedeceğim; aracın altını daha önce bir yere sürttüyseniz koruma sacı yukarı dogru bukulmustur. Aracı lifte kaldırdığınızda kontrol edin boyle bir durum varsa levye ile dışa doğru çektirin. Sorun aynı bendeki gibiyse ortadan kalkacaktır
  6. erdalyaman

Grand Vitara 2008-... Kullanim kitabi

Bende 2004 kasanın el kitabı maalesef yok.
  7. erdalyaman

Suzuki Grand Vitara Satıp 2.7 Crdi Grand Cherokee Almak.??

Ben 183.000 km de aldım. Ekspertiz yaptırdım değişeni olmayan ufak birkaç boyası olan bie araçtı. Hasar kaydı sorgulaması yaptım sanırım 300 tl civarı çıktı. Aldiğimda klima klapeleri bozulmuş kimse uyarmadı. Orijinal parça ile maslak sanayide yaptırdım. Şanzıman yağını degistirdim başka da...
  8. erdalyaman

Suzuki Grand Vitara Satıp 2.7 Crdi Grand Cherokee Almak.??

Sizi çok iyi anlıyorum. Zira ben de 2.5 yıl önce 2006 grand bir adamı aynı nedenlerle sattım ve 2003 model 2.7 crd aldım. Alırken en az 10 araç inceledim sabrettim ve çok düzgün bir araç buldum. Çok memnunum. Yakıt konusu beni en çok düşündürüyordu ama gv 14 lt lpg yakıyordu wj ise uzun yolda...
  9. erdalyaman

2005 Wj 2.7 Crd Yakıt Tuketımı

Merhaba 2003 crd. Istanbul izmir arası ortalama 100-110 gibi süratte 8,5 lt yakıyor. Şehir içini ölçmek çok göreceli olur ama çok durkalk yoksa SM-J510FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. erdalyaman

Kazdağları Çadır Kamp

Arkadaşlar kaz dağı milli park alanı dahilinde yukarıda anlatılan sıkıntılar var. Ancak Milli parkın doğusunda kalan alanda da çok güzel parkurlar ve kamp alanları mevcut ve giriş / rehber problemi yok Mehmet alan köyündeki derenin doğusunda kalan yoldan çıkarsanız sırası ile Endes kamp, Hızır...
  11. erdalyaman

2006 Ve Üzeri 3k Grand Vitara Nasıldır ?

Kullanım amacınıza uygun bir araçtır. Bu 3 kapılılarda 4L (ağır devir) yok ancak sizin kullanım amacınız için yeterlidir. Ben 4 kapılısını kullanmıştım, Kronik bir sorunu yok, lpg tankından sonra bagaj hacmi oldukça küçülüyor bunu göz önüne alın.
  12. erdalyaman

Grand Vitara 2008-... Kullanim kitabi

Ynt: Grand Vitara 2008-... Kullanim Kitabi Mail adresi yazansaniz oraya da gonderebilirim. Yardimci olabilirsem ne mutlu bana. Rica etsem bana da gönderebilirmisiniz? eyaman52@gmail.com
  13. erdalyaman

Çeşitli Araçlara Dıştan Vidalı Geniş Dodikler

Ynt: Çeşitli Araçlara Dıştan Vidalı Geniş Dodikler Resimdeki gibi olabilir
  14. erdalyaman

Çeşitli Araçlara Dıştan Vidalı Geniş Dodikler

Ynt: Çeşitli Araçlara Dıştan Vidalı Geniş Dodikler Güzel çalışmalar yapmışsınız :) LR Disco-1 için çalışmanız olursa bilgi verebilirseniz sevinirim
  15. erdalyaman

Satılık İnsa Turbo Special Track 205 80 16 Lastik Sıfır Ayarında

Ynt: Satılık İnsa Turbo Special Track 205 80 16 Lastik Sıfır Ayarında Lastikler satılmıştır

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri