enbay1 kullanıcısının son içeriği

1. enbay1

2007 Model L200 İntense 4x4 Çekiş Sorunu

2007 modelde katalizör var mı ? Uzun yolda 130-140 düzgün gidiyor mu ? Bu hızlara çıkıyorsa tahminim 2007 modelin vites oranlarıyla ilgili, yani bütün emsal araçların karakteri olabilir. Kalkışı zayıf . Araç düz mü otomatik mi ?
  2. enbay1

Jeep Grand Cherokee 2006 Wk 4.7 V8

Bundan sonra yol bitiyo WK2 gereksiz , belki KJ ye soft geçiş olabilir
  3. enbay1

Satıldı
  4. enbay1

Km. Saat Bilgisi

Doğru
  5. enbay1

Km. Saat Bilgisi

İkisi de yazarsa nedir
  6. enbay1

2011 Grand Cherokee 3.0

Hayırlı olsun da sizin oralar neresi , araç yeni kasa mı eski kasa mı , çok açıklayıcı olmuş , istanbuldaki parçacılardan kargoyla alabilirsin , sahibinden sitesinden de bulursun ama öncelikle usta önemli, 2011 jeepin kaputunu bile açmamış ustaya gitme hangi yağı kullanacağını usta adı gibi...
  7. enbay1

Bakımı Masrafsız 3.0 Crd Grand Cherokee

Toyota Prado veya Range Rover Discovery gibi yüksek değil dar ama alışırsın , boyun 1.80 ve aşağısı ise alışırsın , boyun 2.00 ise çoğu arabaya sığmazsın zaten :smiley: 5 aşağı teklif etmek ayıp değil , teklif edilebilir .
  8. enbay1

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Tucsonda Kumho kullanmıştım , dişli görünümüne rağmen asfaltta hiç ses yapmıyodu , ama Petlas da tavsiye ederim, yerli malı yurdun malı , Michelin Goodyear gibi markalarda paranın bir kısmı ismine gidiyor , Çin malı hariç en kötü lastik bile iyidir , otobanda 250 ile gitmiyosan , 1 sezon...
  9. enbay1

JEEP Grand Cherokee 2006 WK 4.7 V8 güncel fiyat ilanda Ankara Jeep / Grand Cherokee / 4.7 / Limited / KOLEKSİYONLUK V8 sahibinden.comda - 758737155
  10. enbay1

Grand Cherokee 3.0 Crd Motor

bu linkten bilgi alabilirsin Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?
  11. enbay1

Jeep 2007 Laredo Vs Limited

hangi kasa hangi model olduğunu yazmamışsın , Grand Cherokeeden mi bahsediyorsun
  12. enbay1

Km. Saat Bilgisi

okuduğun rakamın sağında km yazmıyorsa mildir, km yazıyorsa kmdir
  13. enbay1

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

dodge nitro kaliteden daha uzak bi araç , asfalt sesi vs , yani kaporta görüntüleri seni yanıltmasın , WJ uzun yol otoban konforu hariç sağlam bi araba , Jeep KJ kasayı da değerlendir , rakamlar daha aşağıda
  14. enbay1

Yeni Aldığım Xj ‘mde Sıkıntı Mı Var?

benzer bi konu olduğu için ayrı başlık açmadan burada yazayım dedim, LPG li Jeeplerde yol bilgisayarında doğru bilgi gösteriyor mu , aracın birine bindim 30 Lt civarı gösteriyordu , bilgisi olan var mı ? LPG de iken tahmini ölçmeye çalışıp hata mı yapıyor acaba , çünkü depodaki benzin miktarı...
  15. enbay1

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

85 bin civarına temiz 4x4 dizel otomatik büyük SUV maalesef , temiz 3.0 CRD 120 bin TL yi geçer , ilk sahibinden yorulmamış , yaşlı amcadan vs. bulursanız alın ama kmsi 300 bine yaklaştıysa tanıdık Jeep ustası yoksa veya servis eve çok uzaksa tavsiye etmem ama eğer ben WK kasayı çok seviyorum...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri