Ekrem yılmaz kullanıcısının son içeriği

1. Ekrem yılmaz

Araç Toplama Sorunu

Kolay gelsin herkeze 4.0 92 cherokeem var aracım susuz yürüdü ve üst kapak çatladı . Aracın gömlekleri çizilmiş. 15 bin sadece motor masrafo çıktı . Sizce bu rakam normalmi. Sadece kapağı yaptırıp kullanılırmı . Birde aracın altına bakıldığında taban çürümüş kapılarda orta çizgiye kadar çürüme...
  2. Ekrem yılmaz

Lasitklerim Çamur Veya Kar I Tutuyor

sizce ömrünümü tamamlamış
  3. Ekrem yılmaz

2005 Rav4 Off Road A Gidermi

ya bilemiyorum bende . bayan arabası gibi araziye sokamadımda nasip olmadı
  4. Ekrem yılmaz

güçsüzmü kalır sizce
  5. Ekrem yılmaz

Lasitklerim Çamur Veya Kar I Tutuyor

Merhaba sevgili abilerim . Kare kasa cherokeem var ve lastikler camel marka mt tipi lastik . Son zamanlarda başıma gelen bişey ama oturduğu zemini lastik tutuyor ve sarıyor . Buda arazi tutuşu ve kopartma yeteneğini engelliyor . Ne yapılabilir . Lasitik durumu iyi yıpranma yok ama arazide sorun...
  6. Ekrem yılmaz

Merhaba . Şuan jeep cherokem vae kare kasa . Ama aracımı değiştirmeyi düşünüyşrım . Annemde 2005 rav4 var kısa mesafede kullanıyor 95 bin km de . Acaba arazi lastiği yükseltme kiti vinç ve sepet atsam sizce araba off roada gidermi
  7. Ekrem yılmaz

Led Bar Tavsiye

Haklısın hocam normal spotlar ampül kaç wat bilmiyorum ama etki etmiyor tehsiri yok. Araç kare kasa cherokkeee kaç cm olur bilemiyorum. Neyine göre alınır
  8. Ekrem yılmaz

92 Kare Kasa R Vites Sorunu

Kolay gelsin aranıza yeni katıldım . 92 model daha önce off road da kullanılmış bi araç alıdm. Ama araçta ne yaptıysam R vitese geçerken boşa çıkıyor gaz ver çek yapımca aniden vitese geçiyor küt diyor yağ normal kontrol ettim ama ısınınca düzliyor acaba neden ve kim bakae
  9. Ekrem yılmaz

Led Bar Tavsiye

Öncelikle selamun aletküm aracımda spot var tepede ama led bar takmak istiyorum . 1- aydınlatırmı 2- piyasada 200 tlden 2000 tl ye kadar var fark nedir bunun arasında

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri