Ejkaya kullanıcısının son içeriği

1. Ejkaya

2010 Nissan X-trail 2.0 Dci 4x4 - Kullanici Yorumu

Rica ederim. Eger sahibinden veya gecmisinden eminseniz hic dusunmeden alabilirsiniz.
  2. Ejkaya

Merhabalar 150 bin km ye merdiven dayadim. Hala cok memnunum. Neden bu kasayi degistirdiler diye cok uzuluyorum.
  3. Ejkaya

Hayir, sadece oksijen sensoru degisti, kotu yakittan kaynakli olarak.
  4. Ejkaya

Xtrail T31 At Lastik Seçimi

Merhabalar, burada onemli olan lastik olculerinizin ne oldugu. Cunku SUV modellerin cogu lastik ebadi olarak AT lastiklere uygun degildir. Bende de T31 var ve birkac alternatiften michelin latitude cross ta karar kildim ve gayet memnunum. AT lastikler kis lastigi olmasa da derin dis yapilari...
  5. Ejkaya

Nigde Aladaglar - Kazikli Ali Kanyonu

Nigde Aladaglar - Kazikli Ali Kanyonu onlarca farkli zorluklari olan rotalariyla bu listeye dahil edilmesi gereken bir bolgedir..
  6. Ejkaya

1 yillik kullanimdan (20 bin km) sonra cok iyi bir arac oldugunu soyleyebilirim. Arabanin yokusta yigildigina dair vs gibi hikayelere inanmayin. Oldukca yeterli torka ve guce sahip. Araci hem sehir icinde hem sehir disinda buyuk bir keyifle kullaniyorum. Arka koltuklar sifir yatabiliyor. Bu...
  7. Ejkaya

Arac Tavsiyesi Lutfen Yardim

Rica ederim. Bu konulara cok hakim degilim. Benim tavsiyem maceraya girmeden, daha yakin tarihli, parcasi bol, dusuk kilometreli (en fazla 150 bin), ustasi bol bir araca yonelmeniz. Frontera hakkinda ayrintili bir bilgim yok. Tek bildigim goruntusu cok guzel, ancak basit bir ariza yuzunden...
  8. Ejkaya

Arac Tavsiyesi Lutfen Yardim

Hamama giren terler misali, herseye hazirlikli olun. Frontera guzel gorunumlu bir arac ancak bir opel servisiyle gorusup kronik arizalar, yedek parca vs. gibi konularda bilgi almanizi tavsiye ederim.
  9. Ejkaya

Nissan Qashqai 2.0 Dci Platinium 4x4 Hakkinda

Merhabalar. Aracin 3 turlu kullanim modu var. 1) 2WD: Onden cekisli calisiyor. Ancak yurtdisi forumlardan okudugum kadariyla bu moddayken bile lastik bosa dustugunde arka lastigi ceviriyor. Soylediginizi yapabilir. 2) 4WD: Agirlikli onden cekisli, belli bir yuzde arkadan itisli. Soylediginizi...
  10. Ejkaya

Merhabalar, Adana dumduz bir sehir, aracin yakit tuketimi motordan dolayi fazla, ancak ayni zamanda performansi cok mutlu ediyor. Ayni ivmelenmeyi ve gucu 1.5 motorda bulabileceginizi sanmiyorum. Ne kadar ugrasirsaniz ugrasin, sehir icinde 8 litrenin altina inemiyorsunuz. Ancak sehirdisinda 6...
  11. Ejkaya

Merhabalar, Aracimi degistirdim. Uzunca bir suredir Land Rover Freelander, Disco 2, Subaru Forester, X-Trail ve CRV arasinda gidip geldim. Karar verirken de yasadigim sehir (Adana) ve ulkemizde son bir yilda ortaya cikan ekonomik kosullar cok etkili oldu. Oncelikli olarak sunu soyleyebilirim ki...
  12. Ejkaya

- Karsilastirmalar (ozel Bolum)

grand vitara 2010 diyosun yani :D Bu arada grand vitara 2010 surekli 4 ceker modu var mi? Yoksa sadece arazide mi 4x4 e getiriyorsun?
  13. Ejkaya

Araclar Bolumu Kayboldu

Canlar kurtuldu simdi bizim etlere gelelim :D :D
  14. Ejkaya

Ilk olarak 2002-2005 arasi hafif arazide: Mitsubishi Outlander: Subaru Forester Turbo: Honda CRV: Nissan X-Trail: Orta-Agir arazi kosullarinda da: Land Rover Discovery 2: Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD: Araclarini konfor, guvenlik, performans, yakit tasarrufu, dayaniklilik ve ic hacim...
  15. Ejkaya

Basligi dogru yere acip acmadigim konusunda emin degilim. Admin arkadaslar yardimci olursa sevinirim. Gerekirse baska bir baslik altina tasiyabilirler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri