dturan kullanıcısının son içeriği

1. dturan

Defender Ikaz Göstergesi. 75 Tl.

şuan sadece bu tip renkli olarak devam ediyorum. fiyat 180 tl.
  2. dturan

Düz dizel Defender BD30 dönüşümü

O günden beri hiç sıkıntı yok çok şükür. ASUS_X00QD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. dturan

[emoji4] ASUS_X00QD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. dturan

Şu an bu hâlde. [emoji4] ASUS_X00QD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. dturan

Defender Ikaz Göstergesi. 75 Tl.

Gösterge tadillatı devam ediyor. foruma uzun zamandır giremiyordum. Şuan güncel fiyat kargo HARİÇ 100 tl. dir.
  6. dturan

Gezenbilir 9. Geleneksel Kış Kampı; Ercova Yaylası (31 Mart - 01 Nisan)

2 Gündür burada yağmur yağıyor. Yakacak konusunda tedbirli olmakta fayda var. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  7. dturan

1- A. Atilla BOSTAN Ankara Ssangyong Rexton 4X4 Telsiz Çağrı kodum TA2AAB 2- Gül BOSTAN Ankara Telsiz Çağrı kodum TA2UGB 3-İsmail Alp -ANKARA -telsizim yok 4-Fatih Demiraslan - İstanbul 5-Elvan Demiraslan -İstanbul 6-Demir Demiraslan -İstanbul (3 yaşında) 7-Suheyda Tuzcu - İstanbul 8-Ertuğrul...
  8. dturan

Yakında oturduğum için en azından c.tesi uğrayabilirim diye düşünüyorum. Hem yeni arkadaşlarla tanışırız, Belki de eski dostlarla da karşılaşırız.
  9. dturan

Defender 110 "willow Green"

Elinize sağlık Nejat abi, Uzun zamandır foruma girmiyordum konuyu daha yeni gördüm. gerçekten sade,orjinal ve kullanıma uygun işler yapmışsınız. Kazasız keyifli günlerde kullanın
  10. dturan

İnönü Yaylası Terapi Kampı

Merhaba. İnönü yaylası güzeldir heleki mevsiminde çok güzeldir ama son Zaman'larda çok kalabalık olmaya başladı. Kafa dinlemekten çok insanlarla uğraşmaya başladık son 1-2 senedir. sağa sola Ateş eden, gereksiz gereksiz hız yapan ve en önemlisi yediğini içtiğini olduğu yere bırakıp giden saçma...
  11. dturan

İzmir Aliağa'da Makine Kimya'dan Satılan Kapalı Kasa Defender

Seymende kapalı kasa yok. hepsi tek kabin kamyonet. genel durumları fena değil hatta 1-2 tanesinin anahtarları üzerinde ve çalışıyor. 3-5 tanesi masraflı. ama mke bu aralar çok enteresan çalışıyor. hurda araçları 35-40* e satıyor. 3 ay önce d.k.k. dan çıkma 2004 model pırıl pırıl 5 kapı 300tdı...
  12. dturan

300 Tdi - Water Cooling Temp., Cylinder Head Temp. & Expansion Tank Water Levelling Alarm

Ne uğraştın be Murat :D :D güzel oldu ama eline sağlık. akü V metrelerinide ekle bence buraya. o da faydalı olur çift akü kullananlar için.
  13. dturan

İlk Defender' Im

Hayırlı olsun, Debriyaj merkezini 2006 hyundai accent merkezi ile değiştirin. binek araç kıvamında olacaktır. yaklaşık 5 yıldır o şekilde sıkıntısız kullanıyorum defenderımı. direksiyondan gelen ses alt tarafta her yerden olabilir. tektek kontrol edilmesi gerekir. genelde ön kol burçları aşınır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri