dj_derinlikler kullanıcısının son içeriği

1. dj_derinlikler

Discovery Arazi Vitesi Kullanımı

Ynt: Discovery Arazi Vitesi Kullanımı anlatılan arazi vitesi açıklaması da çok defender arazisini açıklıyo .discovery için asvaltta günlük kullanımda arazi vites geride durması gerkiyo agır koşullarda arazi vitesi iileri konumda olması lazım
  2. dj_derinlikler

Discovery 2001 Full Yapılı Makyajlı

dıscovery 2001 model hse (full paket) olup tamamen istege baglı bir şekilde 2003 makyajlı modele cevrilmiştir.aracta sigara içilmemiştir.Aracta komple boya koruma vardır.degişen olarak sadece sol arka bordo degişmiştir başka degişen parca yoktur.Kapıların bazılarında malum arazi şartlarından...
  3. dj_derinlikler

Discovery Vinç Tamponu ?..

Ynt: Discovery Vinç Tamponu ?.. çok tşk ediyorum yardımcı oldugunuz için. Bu işi türkiyede sektör haline getiremediler yannız ustalar illaki arac yanımızda olcak ona göre kesip biçecez istedigin gibi bişe yapıcaz diyolar.Halbuysan bundan bi tane yaptın kalıbını çıkarmışken 1 tanede örnek yap...
  4. dj_derinlikler

Trabzon Uçuş Bölgeleri - Akçakale, Yoroz, Hıdırnebi, Uzungöl

Ynt: Trabzon Uçuş Bölgeleri - Akçakale, Yoroz, Hıdırnebi, Uzungöl trabzon için büyük bir gelişme çalışmaları festival tarzında yapılsa dahada güzel sonuçlar alınabilir
  5. dj_derinlikler

Land Rover Fotoğrafları

Ynt: Land Rover Fotoğrafları ya ben bu maketten bulamadım nerden buldun bunu
  6. dj_derinlikler

Ynt: Discovery Vinç Tamponu ?.. anlaşılan pek ilgilenen yok gibi
  7. dj_derinlikler

Hummer 'i Türkler mi Satın Alıyor?

Ynt: Hummer 'i Türkler mi Satın Alıyor? bana sorarsan land rover koltuguna bi keren alışan adam vazgecmez diye düşünüyorum bilmem yannışmı düşünüyom.hummer yaşam tarzı biraz farklı kitleler inşa eden kesime hitap ediyo.
  8. dj_derinlikler

2002 Discovery TD5 ile 2003 Discovery TD5

Ynt: 2002 Discovery TD5 ile 2003 Discovery TD5 modeller arasında secimini yaparken km ye bakacaksın biraz ne kadar km okadar sıkıntı ne kadar km o kadar şanzıman o kadar enjektör o kadar motor diye para sömürür.bulabiliyorsan düşük km de düşük model bulmanın bi sakincası yok 1000 tl verir 2...
  9. dj_derinlikler

2001 model makyajlı fara cevrilmiş discovery aracım var. 10 gündür vinç bağlamak için tamponlar aramaktayım. Bulduğum güzel bir model var ama ARB firmasının bi ürünü ürettigini buldum temin etme seceneklererine falan baktım baya zorlu koşullardan geçmemiz gerektigini ögrendim (discovery için...
  10. dj_derinlikler

Land Rover Defender Motor Numarası ?..

Ynt: Land Rover Defender Motor Numarası ?.. plaka cıkaran arkadaşlarr işin piri verip kurtuluyosun 5 dk da
  11. dj_derinlikler

1987 Land Rover Defender 110

Ynt: 1987 Land Rover Defender 110 emek ve para istiyen bi durum konusu
  12. dj_derinlikler

Audi MedCup Mayıs’ta start alıyor!

Ynt: Audi MedCup Mayıs’ta start alıyor! hayırlısı diyelim
  13. dj_derinlikler

Hummer 'i Türkler mi Satın Alıyor?

Ynt: Hummer 'i Türkler mi Satın Alıyor? biz önce türk arabalarını halledelimde huummer kalsın
  14. dj_derinlikler

Siz de Garajınızda Bir Hummer Yapabilirsiniz

Ynt: Siz de Garajınızda Bir Hummer Yapabilirsiniz bunu hayata gecirmek bi ömür ister yaa
  15. dj_derinlikler

Land Rover'cılar, Bizler Kaç Kişiyiz ?

Ynt: Land Rover'cılar, Bizler Kaç Kişiyiz ? trabzon plakası gibi sıralamasınıda bulmuş tam yerinde 61

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR