defender42 kullanıcısının son içeriği

1. D

Landrover'de Gaz Kesme Sorunum

Ynt: Landrover'de Gaz Kesme Sorunum DEPODAKİ POMPA DEGİŞTİ. HORTUMLAR TEMİZLENDİ REFALARCA. DEPOM YIKANDI. ARABA ROLANTİDE ÇALISIRKEN Bİ ANDA ARKADAN ASILIR GİBİ ZORLUYOR....VE SOGUK HAVALARDA MOTOR ÇALIŞMIYO .ETER YÖNTEMİYLE ÇALISTIRIYORUZ... KONYADA BU ARAÇLARDAN ANLAYAN BİR USTA YOK ...
  2. D

Tuzgölü

Ynt: Tuzgölü TUZ GÖLÜ SADECE ANKARANIN DEGİL . KONYA VE AKSARAYINDA SINIRLARI İÇERSİNDE DEGİLMİ =
  3. D

GEL NE OLURSAN OL YİNE GEL...

KONYAYA GELİPTE GEZMEDİM DEMEK YANLIŞ OLUR... KARAPINAR TARAFINDA OBRUKLAR. SİLLE TARAFINDA DAAGLIK EVLER BARAJ... BEYŞEHİR SÖYLEMEYE BİLE GEREK YOK. HADİM TAŞKENT TARAFI ... OLSUN KONYAMIZ ÇOK GÜZEL BİR ŞEHİRDİR KONYAYI GEZMEDEN GEÇMEYİN... GEZ DÜNYAYI GÖR KONYAYI.... HZ MEVLANA ....
  4. D

Konya'da Konaklama

Ynt: Konya'da Konaklama söylemeyi unuttugum bir şey daha var karavan alanından merkeze yürümenizi tek tavsiye etmem . çünü yol üstünde gececeginiz.muhittler çok tehlikelidir. can ve mal güvenliginiz açısından sorun olabilir. karavan park alanın az aşasından dolmuş otobüsler geçmekte. bu da...
  5. D

Konya'da Konaklama

Ynt: Konya'da Konaklama YAKLAŞIK 2 KM UZAKLIKT MEVLANA MUZESİNE . ŞEHİR MERKEZİNE 3 KM KADAR UZAKLIKTA . KONYAYA GELDİGİNİZ ZAMAN HABER EDERSENİZ YARDIMCI OLABİLİRİZ... KONYALI BİRİSİ OLARAK :)
  6. D

TANIŞALIM

Ynt: TANIŞALIM abilerim bende 17 yaşında defender meraklısı biriyim ehliyeti almadan bir defender topladım. ama yapılacak çoookk ama çookk işim var . ...
  7. D

Konya'da Konaklama

Ynt: Konya'da Konaklama EVET KARAVAN LAR İÇİN KURULMUŞ KAMPİNG VAR. VE FALİYETİNİ SÜRDÜRMEKTE. KONYAYA RAHATLIKLA GELEBİLİRSİNİZ :)
  8. D

Landrover'de Gaz Kesme Sorunum

BEN 17 YAŞINDAYIM . MKE HURDASAN İHALESİNDEN TENTELİ BİR DEFENDER. ALDIM . İÇİNİZDE EN KÜÇÜGÜNÜZ BENİM ŞÜPESİZ SİZDEN ABİLERİM OLARAK ÇÖZEMEDİGİMİZ BİR SORUN VAR. BUNU NASIL ÇÖZE BİLİRİM. ARAÇIM ÇALIŞIYOR . FAKAT YOLDA GİDERKEN ARKADAN ASILIR GİBİ BİR ZORLAMA VE OLUYOR. ARKASINDAN...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri