dalfi kullanıcısının son içeriği

1. D

El Tipi Gps

ben de kamp işlerine yeni basladım. alıstırma olarak günübirlik kamplar yaptım. ormanda gezmeyi cok seviyorum. yürüyüşe cıkmadan once kamp alnını işaretlesem ve kamp alnından örnegin 4 km uzaklaşsam sinyal olmaza dahil beni kamp yerine tekrardan ulaştırır mı ? bu konuda bu alete güvenilir mi...
  2. D

El Tipi Gps

ben de kamp işlerine yeni basladım. alıstırma olarak günübirlik kamplar yaptım. ormanda gezmeyi cok seviyorum. yürüyüşe cıkmadan once kamp alnını işaretlesem ve kamp alnından örnegin 4 km uzaklaşsam sinyal olmaza dahil beni kamp yerine tekrardan ulaştırır mı ? bu konuda bu tip alete güvenilir mi...
  3. D

Yurtdışından Alınan Garmin'e Harita Yükleme

ben de kamp işlerine yeni basladım. alıstırma olarak günübirlik kamplar yaptım. ormanda gezmeyi cok seviyorum. yürüyüşe cıkmadan once kamp alnını işaretlesem ve kamp alnından örnegin 4 km uzaklaşsam sinyal olmaza dahil beni kamp yerine tekrardan ulaştırır mı ? bu konuda bu alete güvenilirmi...
  4. D

Yurtdışından Alınan Garmin'e Harita Yükleme

ben de kamp işlerine yeni basladım. alıstırma olarak günübirlik kamplar yaptım. ormanda gezmeyi cok seviyorum. yürüyüşe cıkmadan once kamp alnını işaretlesem ve kamp alnından örnegin 4 km uzaklaşsam sinyal olmaza dahil beni kamp yerine tekrardan ulaştırır mı ? bu konuda bu alete güvenilirmi...
  5. D

Uludağ Da Kamp Için Yardımlarınız..

bende bu yabani hayvan olaylarından cok cekiniyodum cok arastırdım youtube de falan cok sayıda yabancı videolar izledim. ortak korunma metodları arkadaşlarda bahsetmiş yürüyüş esnasında 5 dk bir düdük calmak ve ayı sipreyi diye bişey var. bu siprey ayılar üzerinde cok etkkiliymiş. 2. si kamp...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri