cuneytyucel kullanıcısının son içeriği

1. C

Karavan Tavsiyesi...

evet haklısınız 4.06 çok daha iyi, hem dizayn açısından hem de kullanım olarak yalnız yüksüz ağırlığı 1040 ekstralar (güneş paneli,akü vs) ve eşyalı hali 1400 bulur sanırım aracımın çekme sınırı 1200 kg bu nedenle carabinata da karar kıldım. 2 kişi olduğumuz için amatörlük geçene kadar bizi...
  2. C

Karavan Tavsiyesi...

İlginiz için çok teşekkür ederim benimde ilk tercihim saly tek sorun kapısının arka tarafta olması beni biraz düşündürüyor belki arka ağırlığı azaltmak için tercih ettiler ancak çok kullanışlı olmayabilir diye düşünüyorum. yarın satıcı ile yüz yüze görüşme imkanı olacak daha detaylı...
  3. C

Karavan Tavsiyesi...

herkese selamlar ben de karavan alma arifesindeyim. İlk önce aracımı değiştirdim dizel manuel bir araca geçiş yaptım qashqai 1.5 . Bu arada forumda bir çok konuyu inceledim, bir çok şey öğrendim öncelikle karavan konusunda bilgilerini paylaşan herkese teşekkür ederim. İlk önceliğim gerçek 750...
  4. C

O Araç Bu Karavanı Çeker Mi? Sorusuna Yanıt :)

yardımlarınız için çok tesekkürler
  5. C

merhaba istanbulda yaşıyorum bütçem 250.000 tl
  6. C

cevabınız için çok teşekkürler normalde de hızlı araç kullanan biri değilimdir her zaman hız kuralına riayet etmeye çalışırım sorun olmayacaktır. buna uygun karavan tavsiyeniz olur mu bir de bu araçla ile deneyimi olan arkadaşlar yazarsa çok sevinirim
  7. C

merhaba forum sitenizde yeniyim hatam olursa affedin Qashqai Model 1.5 dCi Tekna 2011 dizel bir aracım var manuel 110 hp (85kw)/4000 rpm tork 240 nm/1750 rpm. bu araç için çekme karavan almayı planlıyorum önerinizi soracağım aracın gücü uygun mudur. bu araca sahip çekme karavanda kullanan...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri