colt45 kullanıcısının son içeriği

1. colt45

Satılık Yaesu Vx-7r Amatör El Telsiz.

malesef çok oldu satılalı..
  2. colt45

GPS Cihazı Tavsiyesi

Merhabalar yeni konu açmadım . bende gps navigasyon el cihaz bakıyorum kullanım kolaylığı bakımından hangisini tavsiye edersiniz. Magellan Explorist 600 GPS MAGELLAN Triton 400 GPS
  3. colt45

Airsoft

Merhaba ben geçen sene bıraktım airsoft u. zevkli oluyor tabi. askeri tatbikatı andırıyor. airsoft ta silah ve tüfek tabiri yerine oyuncak deniyor. face de gruplar var misafir olarak da gidilebiliyor. balistik tabir edilen kırılmaz cam lı gözlük şart oyuna gitmek için. oynayacaksanız tabi giysi...
  4. colt45

Satılık Sıfır Kutuda Baofeng Uv5r

satıldı
  5. colt45

250 tl güncel
  6. colt45

aynı model siyah.
  7. colt45

kutusunda sıfır. Baofeng uv5r kargo alıcıdan 285 tl.
  8. colt45

Soğuk iklim kamuflajı gore tex askeri kamuflaj parka

fotolar açılmıyor. ??
  9. colt45

Baofeng Uv5r Kutuda

10. colt45

Baofeng Uv5r Kutuda

baofeng uv5r kutu da sıfır. kargo alıcıdandır. çağrı işareti olan alabilir. fiyat:200tl
  11. colt45

Airsoft

İlk başta video seyredince çocukça geld,plastik bilye atan silahlar askercilik oyunu gibi. ama yakından görüp oynayınca heycanlı ve güzel hobi. sosyal faaliyet oluyor arkadaş çevresi vb.
  12. colt45

Airsoft

Merhaba Ben 1 yıldırı ilgiliyim airsoft la ilk misafir olarak gittim sonra ortam muhabbet güzel geldi açık alan. temiz hava eğlenmiş ve spor yapmış oluyorsunuz . 2.el oyuncak giysi vb. aldım arasıra gidiyorum. beni alıp götüren arkadaş var. ömerlide ve kurtköyde eski boş fabrika gibi yerde...
  13. colt45

Gore-tex Askeri Soğuk İklim Kamuflaj Takımlar

takımlar yerli üretimmi.. yabancı olanlarda beden farklı oluyor. fiyat nedir.
  14. colt45

***satılık Amerıcan Optıcal Güneş Gözlüğžü ***

gözlük kaç mm .cam ve çerçeve rengi.. semt neresi. fotosu varmı

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence