cmyldz34 kullanıcısının son içeriği

1. cmyldz34

Intercom

15 günde geldi. Ali express'ten aldığım intercom , gayet iyi , radyosu ve konusma netliği çok iyi düzeyde. Pişman olmadım aldığıma.. 2 adet Su Geçirmez Motosiklet Moto FM Radyo ile Kablosuz Bluetooth Kask Interkom Interkom Kulaklık Kask Kulaklık için Rider 2 pcs Waterproof Motorcycle Moto...
  2. cmyldz34

Motosiklet Ile Ege Ve Güney Kampı..

Teşekkürler..
  3. cmyldz34

Evet zaman kısıtlı , 7 gün o zaman , diğer iznimi de ağusto gibi kullanacağımdan dolayı böyle birşey düşünmüştüm.. Tecrübe ve detaylı bilgileriniz için çok teşekkür ederim.. saygı ve sevgilerimle.. ( özgür yaşa - mutlu öl ) tuttum bunu :)
  4. cmyldz34

Tekirdağ-Gelibolu-Çanakkale-Edremit-Ayvalık vs. Marmaris'e kadar devam etmeyi düşünüyorum.. Sondan başa doğru da olabilir.. Teşekkürler ilginiz için..
  5. cmyldz34

2018 Haziran Vw Caravella Ile Avrupa

Umarım herşey planladığınız ve düşündüğünüz gibi olur ve taşlar yerine oturur , keyifli ve huzurlu bir gezi gerçekleştirirsiniz... Yolunuz açık olsun..
  6. cmyldz34

Mağara Fotoğrafları

Çok iyi fotoğraflar..Paylaşımınızdan faydalandık.. Teşekkürler.. Kazasız belasız maceralarınız olsun...
  7. cmyldz34

Anlaşılan baya erken yazmışım, cevap veren yok :)
  8. cmyldz34

2018 Haziran Vw Caravella Ile Avrupa

Araba üstü çadır 2 kişi için pek güven vermiyor bana açıkçası.. Düşme tehlikesi var. Tek kişi sıkıntı olmaz ama 2 kişi sıkıntı olur.. Kazasız belasız yolculuklar olsun.. janberk bey
  9. cmyldz34

Evimde Eşim İçin Doğal Temizlik

İnsan üşenebilir :) Teşekkürler bilgi ve paylaşım için..
  10. cmyldz34

Borsa Nasıl Oynanır? Forex Piyasasının Yerini Tutar Mı?

Forex ile iş yapılmaz..
  11. cmyldz34

Hoş Geldin 2018

Huzurlu sağlıklı ve mutlu ve paralı bir yıl olsun.. Mutlu seneler sizlere de.. Saygılar..
  12. cmyldz34

Tek Başina :( Karavan Ile Kamp Hayatı

VAZGEÇMEMELİSİN...! Bence bunu yapabileceğinize inanmalısınız.. Olumsuz düşünceler insanı olumsuzluklara sürükler , psikolojinin bozulmasına neden olabilir.. Kesinlikle kendinize sorduğunuz sorularda bile haklılık payınız var. Çünkü yaşadığımız bu zaman , bu ortamda her şey öyle kirlenmiş ki...
  13. cmyldz34

Tek Başina :( Karavan Ile Kamp Hayatı

cevapları ilk okumaya başladığımda direkt tebessüm ettirdi.. :) kısa ve net cevap vermiş..
  14. cmyldz34

Gezi Raporu Nasıl Yazılır?

Gerçekten bu yazı ya 4 beğeni gelmiş olması üzücü.. İnsanlar muhtemelen çok uzun yazı olduğunu görüyor 2 kelime okuyor sonra kapatıyor heralde.. Ben Murat bey'i tebrik ediyorum ve kutluyorum.. Çok güzel bir anlatım olmuş.. Bende 2 teker kullanan biri olarak.. Bu yazısından faydalanacağım...
  15. cmyldz34

Gezi Raporu Nasıl Yazılır?

Gerçekten bu yazı ya 4 beğeni gelmiş olması üzücü.. İnsanlar muhtemelen çok uzun yazı olduğunu görüyor 2 kelime okuyor sonra kapatıyor heralde.. Ben Murat bey'i tebrik ediyorum ve kutluyorum.. Çok güzel bir anlatım olmuş.. Bende 2 teker kullanan biri olarak.. Bu yazısından faydalanacağım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri