cevatsinan kullanıcısının son içeriği

1. cevatsinan

Kendi Karavanını Yapanlar-2007 Ducato-Adnan Ilgaz

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar-2007 Ducato-Adnan Ilgaz Adnan bey aracınız hayırlı olsun gerçekten çok güzel oldu,iyi günlerde kullanın allah kaza bela vermesin.İyi bayramlar dilerim.
  2. cevatsinan

Karavanımın Yapım Aşamaları; VW Volt LT35 Kamper - İlhan Güneş (berkcantp)

Ynt: Karavanımın Yapım Aşamaları; VW Volt LT35 Kamper - İlhan Güneş (berkcantp) İlhan bey merhaba,camperinizin yapım aşaması serüveninizi bügün bir solukta okudum,gerçekten çok güzel olmuş ben konuyu epeyi geç okumuşum ama camperle yeni ilgileniyorum inşallah en kısa zamanda...
  3. cevatsinan

VEFAT

Ynt: VEFAT Allah rahmet eylesin,ailesine ve sevenlerine sabırlar versin.
  4. cevatsinan

L200 4x4 otomatik vites offroad hazırlığı

Ynt: L200 4x4 otomatik vites offroad hazırlığı merhaba, aracınız güzelmiş iyi günlerde kullanın.Lastikler yeterli ebatta 3''inç yükseltseniz yeter benim aracım gibi olur buraya gelebiseniz ilyas ustaya yaptırırdık ben çok memnunum suspansiyondan yoltutşu falan mükemmel araba eskisine göre çok...
  5. cevatsinan

Ynt: L200 4x4 otomatik vites offroad hazırlığı vinçli resmi yoktu yükseltme ve vincini ilyas usta yaptı..
  6. cevatsinan

Ynt: L200 4x4 otomatik vites offroad hazırlığı buda benim aracım
  7. cevatsinan

Ynt: L200 4x4 otomatik vites offroad hazırlığı merhaba,aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın kazasız belasız inşallah.İyi seçim yapmışsınız l 200 almakla memnun kalırsınız aracınıza ne kadar modifiye yapmayı düşünüyorsunuz öncelikle,doğa gezilerindemi kullanacaksınız yoksa ağır offroad...
  8. cevatsinan

265x75x16 mt stepne için tek lastik aranıyor.

265x75x16 tek lastik arıyorum stepne için ,marka önemli değil.
  9. cevatsinan

ARAZİ ARAÇLARINA GÜNEŞLİKLERİ FLANŞLAR!!PROFFROAD OTO YEDEK AKSESUARLARI

Ynt: ARAZİ ARAÇLARINA GÜNEŞLİKLERİ FLANŞLAR!!PROFFROAD OTO YEDEK AKSESUARLARI Merhaba ismail usta L 200 için 3cm flanş varmı?varsa fiyatı nedir bildirirseniz sevinirim selamlar,kolay gelsin.
  10. cevatsinan

Bizde 2012 Hilux yapalım dedik

Ynt: Bizde 2012 Hilux yapalım dedik Teşekkür ederim sağolun, aynını yapmaya çalışacağım selamlar...
  11. cevatsinan

Ynt: Bizde 2012 Hilux yapalım dedik bu sistemi nereden aldınız piyasada varmı? yoksa siz kendinizmi yaptınız?Bende aracıma yapmayı düşünüyorum nalburlarda sadece üç açılımlısını buldum onunda boyu 70 cm yeterli gelmiyor çekmeceyi sona kadar çekersek sarkar diye düşünüyorum.Nerden alacağım...
  12. cevatsinan

Ynt: Bizde 2012 Hilux yapalım dedik Tamer bey maşallah aracınız çok güzel oldu güle güle kullanın.kasa içi çekmecelerde ray olarak ne kullandınız?üç açlımlımı öyle ise kaç santimlik yeterli oluyormu?selamlar
  13. cevatsinan

Arazi Araçları için Dodik - Monvisaor - Şnorkel - Spoyler İmalatı

Ynt: Arazi Araçları için Dodik - Monvisaor - Şnorkel - Spoyler İmalatı Merhaba ramazan usta,2007 mitsubishi l 200 için monvisor uygulamanız varmı ?veya yaparmısınız ?
  14. cevatsinan

UNİMOG

Ynt: UNİMOG Araç hareket halindeyken ekipmanları kulanabilmek için şaseyi sabitliyor,aracın sağa sola yatmasını önlüyor, vincin ayaklarının gördüğü görevi görüyor.Hareket halinde ayakları kullanamayacağı için geliştirilmiş bir aparat,akıllıca bir düşünce..
  15. cevatsinan

Mitsubishi'ciler Peki Biz Kaç Kişiyiz?

Ynt: Mitsubishi'ciler Peki Biz Kaç Kişiyiz?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri