Ceki çen kullanıcısının son içeriği

1. Ceki çen

Acil Yardım Vx 100

Ynt: Acil Yardım Vx 100 Ayni sorun bendede vardi.Arka ust gergi kollari degisti bir miktar kesildi ama su an yine var.sanirim alt kollari ve panhard in burclari da bosluk yapti.ebay da kit halinde satiliyor.alip degistirip.sorunu giderebilirsem.cevap yazarim.Yoksa saft ve istavroz boslugu degil...
  2. Ceki çen

Vx 100 Bagaj Stepne Tasiyici.

Ynt: Vx 100 Bagaj Stepne Tasiyici. Satilmistir.konu kapatilabilir.
  3. Ceki çen

2003 Model Vx100 Arıyorum

Ynt: 2003 Model Vx100 Arıyorum Arac gecmisinde bahsedilen hasarlarda yanilmiyorsam degisen sag on camurluk ve sag yan basamak ti.sonucta parca degisimi cok normal ben genelde alicilarin bu fikrine katilmiyorum.Yani parca artik cekiclenmeyecek durumdadir degisimi cok daha evladir.sonuc 4 tane...
  4. Ceki çen

Ynt: 2003 Model Vx100 Arıyorum Arac gecmisinde bakimlara girmis yanlizca sag on kisimdan ufak bir hasar ve ve yine sag basamak kisminda yine ufak bir hasar gorunuyor.yinede son durumuna bakarak almak gerekiyor.
  5. Ceki çen

Ynt: 2003 Model Vx100 Arıyorum Fiyati oralara inerse sorun yok.lpg konusunda dusundugunuz arac vvti motor dur lpg ile sorun yasamazsiniz prince onerilen bir marka satista da sorun olmaz diye dusunuyorum cunki araci almak isteyen kisi icin 3500 ile 5000 tl arasi ek maliyet getiriyor.yarin aracin...
  6. Ceki çen

Ynt: 2003 Model Vx100 Arıyorum Bahsettiginiz arac yerine 2005 34 gp4127 plakali arac daha alinabilir duruyor.ilan no158951096 km yok yarin aracin gecmisine bakarim buradan bildiririm.bakim durumu nedir kazasi varmidir.lpg de yokmus.
  7. Ceki çen

Ynt: Vx 100 Bagaj Stepne Tasiyici. mesaj adetimden dolayı öm lere cevap veremiyorum.mail adresi atarsanız.gönderirim.
  8. Ceki çen

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Selamlar Tekirdağ.Çorluda yım.Landcruiser VX100 aracım var.Hafta sonları geziler için aracı aldım.Meslek olarak kaptan ım.Forum u uzundur takip ediyorum. iyi paylaşımlar dilerim...
  9. Ceki çen

Ynt: Vx 100 Bagaj Stepne Tasiyici. Burak Bey selam aracım 99 model.Taşıyıcı vx 100 araçların tamamına olur. Proje değişikliği offroad için hazırlayacaktım fakat bunu ertelemek zorunda kaldığımdan satıyorum. Montaj konusunda hiç bir sıkıntı olmadı diye biliyorum çünki ben bu parça...
  10. Ceki çen

Gecen eylul ayinda Huma oto dan aldigim VX 100 stepne tasiyici yi aracima kisa surligine taktim fakat daha sonra proje degisikliginden dolayi cikardim.Su an ihtiyacim yok isteyen olursa kargosu bana ait olmak uzere 450 tl ye verebilirim.Tum aparatlari ustumdedir.Kullanilmamis sayilir.Tel 05342093095
  11. Ceki çen

VX100 V8 4.7'ye Ne Marka LPG Sistemi Takılmalı? Yoksa Takılmamalı mı?

Ynt: Vx100 V8 4.7'ye Ne Marka Lpg Sistemi Takılmalı? Yoksa Takılmamalı Mı? Konuyu hortlatıyım.BRC taktırdım yaklaşık 7000 km oldu ayar bile yaptırmadım.Uzun yolda 16 lt şehir içi 22 lt lpg tüketıyor.
  12. Ceki çen

Ynt: 2003 Model Vx100 Arıyorum Birseyi cok isteyince oluyor.Bende her konuda boyle oldu umarim gonlunuzce olur iyi aksamlar.
  13. Ceki çen

Ynt: 2003 Model Vx100 Arıyorum Tekrar merhabalar forumun range rover ile ilgili topiclerde bu kadar ariza yapan ve komplike araclar olmasi benim almamam icin sebeptir. 60000 TL civari para verip sorun satin alamam.Eminimki kullanan arkadaslar araclarindan son derece memnundur.Ama yinede karar...
  14. Ceki çen

Hangi Land Cruser ?

Ynt: Hangi Land Cruser ? Arac servis bakimli deniyor.Arac gecmisi sorgulanip rahatlikla alinabilir.240.li km ler sorun degil.
  15. Ceki çen

Toyotacılar'ın Gezenbilir Listesi

Ynt: Toyotacılar'ın Gezenbilir Listesi 99 Lc vx 100.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri