cansel kullanıcısının son içeriği

1. cansel

" Yuvacık Yaylaları Gezimiz "

Ynt: " Yuvacık Yaylaları Gezimiz " Merhaba, Öncelikle keyifli gezinizin fotoğraflarını paylaştığınız için teşekkürler.pazar günü hakkınızda bayağı konuştuk :) yolda gördük sizi sonrada papaz yaylasında mola verdiğimizde siz oradan geçtiniz ve biz hayran hayran arkanızdan baktık darısı başımıza...
  2. cansel

Kişisel Galeri (cansel)

Ynt: Kişisel Galeri (cansel) derindeniz1 benim bu sene iznim yok aslında ama bir hafta kullanacağım bir şekilde :D ve bu bir haftada kaçkarları gezelim dedik. ama anladımki bir hafta yeterli değil oyüzden bu sene sadece rize yaylalar ve trabzon olacak. seneye daha sağlam bi çadır ve ekipmanla...
  3. cansel

Kişisel Galeri (cansel)

Ynt: Kişisel Galeri (cansel) ben trabzonluyum ama istda yaşıoruz malesef :) bu yaz için trabzondan rizeye bi tur planlıyorduk ve burada doğu karadeniz gezisi yapmak isteyen arkadaşlarla fikirlerimizi paylaşıyorduk.derken benim gezi eylüle kaldı ve derken 2011 e :) çünkü rizeden başlayıp tam...
  4. cansel

Kişisel Galeri (cansel)

Ynt: Kişisel Galeri (cansel) anneannem henüz göremediği torununun videolarını izlerken.. sony böyle bir amaca hizmet ettiğini bilse çok sevinirdi heralde :)
  5. cansel

Kişisel Galeri (cansel)

Ynt: Kişisel Galeri (cansel) trabzon gezimizden bikaç kare... TRABZON / BEŞİKDÜZÜ / ŞALPAZARI
  6. cansel

Kişisel Galeri (gezgen)

Ynt: Kişisel Galeri (gezgen) özellikle makrolar çok güzel.. emeğinize sağlık,devamını bekleriz efenim :)
  7. cansel

Doğu Karadeniz Turu

Ynt: Doğu Karadeniz Turu bütün planları hayranlıkla okudum :) haftasonu trabzondaydım, 2 gün bile yetti. planlarımı eylüle kaydırmak zorunda kaldım ve bu arada kulaktan dolma bir bilgi edindim.. rizede rehber eşiliğinde kaçkarlara 4 günlük yürüyüş turları yapılıyormuş. bu konuda bilginiz...
  8. cansel

Nikon D90 mı Canon eos D500 mü ?

Ynt: Nikon D90 mı Canon eos D500 mü ? açıklamanız bir harika,tebrik ederim.. bencede insanların en çok yaptığı hata (canon dan örnek vereceğim) en son ne var? 500d alalım ozaman pahalı geldi napsak 450d alsak ozaman.. şimdi 550d de çıktı tam oldu ama canon bütün hepsine 18 55 veriyor vee...
  9. cansel

Doğu Karadeniz Turu

Ynt: Doğu Karadeniz Turu gitmeye kesin karar verdiğiniz yerlerin ayrıntılı haritalarını mutlaka yanınızda bulundurun.. rizeli arkadaş rize konusunda yardımcı olsunlar, trabzonlu arkadaşlar trabzon konusunda.. yayla yolları biraz zorlu oluyor ama gezip görebildiğimiz kadar.. burada konuşuldukça...
  10. cansel

Kişisel Galeri (cansel)

Ynt: Kişisel Galeri (cansel) teşekkür ederim arkadaşlar.. ::)
  11. cansel

Doğu Karadeniz Turu

Ynt: Doğu Karadeniz Turu bazı havayolu şirketleri araç kiralamada indirimde yapıyor.. araç kiralayın ozaman daha mantıklı, focusu o yola sürerseniz yeni rot ve amortisör takımlarına ihtiyacınız olacaktır,vede buda kar yapayım derken zarar olur... orada araba kiralamanız çok mantıklı.. birde...
  12. cansel

Doğu Karadeniz Turu

Ynt: Doğu Karadeniz Turu ben trabzonluyum.. ve bu yaz için bende bir sürü harita ve gidilecek yerler listesi yaptım.. eşim samsunlu ve samsundan rizeye kadar bi tur düşünüyoruz...gidilecek yerler çok fazla olduğu için ve zaman kısıtlı olduğu için iyi plan yaptık.. enazından şimdilik öyle...
  13. cansel

Kişisel Galeri (Turco)

Ynt: Bozcaada'da Bahar ve Çiçekler imalı bir cümleydi zaten, ama ifade edemeyebilirim.. yazarak herkes mükemmel ifadeler kullanacak diye birşey yok... özetlicek olursak lale devri ,saolsun, değerlendirmede kinaye vardı :) son olarak size katılıyorum ve gülmekten değil bayaaa bildiğiniz fikren...
  14. cansel

Kişisel Galeri (Turco)

Ynt: Ayvalık'ta Günbatımı ve Cunda cunda cunda cundaaaaaa emekliliğim burda geçmeli derim hep.. güzel fotoğraflarınıza bakarken yine yine yeniden aynı şeyi söyledim... deklanşörünüze sağlık :=)))
  15. cansel

Kişisel Galeri (Turco)

Ynt: Bozcaada'da Bahar ve Çiçekler çanakkale ve dolaylarının bambaşka bir havası var.. güzel macrolar emeğinize sağlık.. istanbulda olanlara baharda emirganı tavsiye ederim... i.b.b. saolsun lale devrine dönüyor emirgan, değerlendirmek lazım :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR