cakmak88 kullanıcısının son içeriği

1. cakmak88

Rexton Tavsi̇ye Edi̇li̇r Mi̇ ?

Ben de bu arabaya bakıyorum ve internette aldığım en sağlam bilgiler bunlar oldu. Emeğine sağlık hocam valla. Yan yana olsak elini sıkmak isterdim. Sadece yorum yazmak için kullanıcı adımı girip giriş yaptım. Eski defterlere falan baktım yani şifremi bulmak için. Eline emeğine sağlık :)
  2. cakmak88

X-trail Için Offroad Modifiye

Sizinkine çok yakışmış. Arabanızda çok güzel olmuş Allah kaza bela vermesin. T30 kasa'dan hevesimi alayım sizin kasaya geçeceğim. Bence en güzel kasasıda o zaten yeni kasaları pek beğenmiyorum. Tam şehirli oldu yeni kasayla beraber.
  3. cakmak88

Bu sepet güzel ama bizim sunroof u kapatır SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. cakmak88

ARAÇ YÜKSELTME

Konu çok eski yardım eden de olmamış ama takipteyim :)
  5. cakmak88

Nissan X Trail Titretme Ve Çekiş Sorunu

Arkadaşın dediklerine katılıyorum. Biraz geç gördüm kusura bakmayın ama bizimki gibi ağır kasa araçlarda birde lpg varsa bu sorunlar oluyor malesef.
  6. cakmak88

X-trail Için Dodik.

Yok aracı satmadım hatta çok beğenerek binmeye devam ediyorum, Fakat yaptıramadım. Daha doğrusu başka önceliklerimden dolayı ilgilenemedim. Ama özellikle t30 kasalara yaptıran olursa takipteyim
  7. cakmak88

Xtrail T30 Lastik Tavsiyesi

Gayet güzel olmuş Güle güle kullanın; )
  8. cakmak88

Kiş geldiğinde millet bi bdgoodrich at alma sevdası sarıyor hatta benide öyle o zaman buda çok doğru değil
  9. cakmak88

Peki bu at lastikler karda kışta şehir içinde kar lastiği performansı gösterir mi ?
  10. cakmak88

Benimde amacım hafif yükseltmek belki 4 yada 5 cm at lastik ve bunlardan da önce tavana sepet düşünüyorum böyle gayet şık olanları görüyorum ama sunroof u kapatmayacak boyutlarda olması lazım pembe ile çizdigim bölgeler ile sınırlı. Lpg den kaynaklı disarida olan yedek lastiği koymak yada...
  11. cakmak88

X-trail Conta Yakması

Evet bende almadan önce araştırdım sorun yaşayan pek yok. Bundan dolayı ustaya dedim ne var ne yok bakımını yap diye. Kendiside sadece japon araçlarına bakıyor gerekeni yapacağını düşünüyorum. [emoji5]
  12. cakmak88

X-trail Conta Yakması

2 ayda 5 bin km yaptim yarısı arazi yarısı şehir içi her halukarda lpg şart bana [emoji1]
  13. cakmak88

X-trail Conta Yakması

Lpg sizde arabaya bunmek cesaret ister [emoji1]
  14. cakmak88

X-trail Conta Yakması

Uyarınız için teşekkür ederim. Bunu deniyeceğim.
  15. cakmak88

X-trail Conta Yakması

Çok teşekkür ederim

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35