caaltug kullanıcısının son içeriği

1. C

2006 Nissan Pathfinder Aracımı Satıyorum.

Aracın detaylarını ilgilenen arkadaşlarla paylaşabilirim. https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-nissan-mekanigi-saat-gibi-off-road-yapmamis-duzenli-bakimi-yapilan-945881923/detay/
  2. C

Pathfinder 2.5 Orjinal Port Bagaj Ara Barı Isteyen

Çok eski ilan fakat hala güncel mi? Teşekkür ederim. SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. C

Pathfinder Kullanıcıları

Teşekkürler SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. C

Pathfinder Kullanıcıları

Merhabalar bende artık aranıza 2006 model nissan pathfinder ile katuldım 240k araç ve yetkili servis bakımlı idi. Birkaç kozmetik düzeltme dışında bir sıkıntısı yok. Lakin sol taraf ayna tam olarak kapanmıyor bununla ilgili vir linl veya öneriniz olursa çok makbule geçecek şimdiden teşekkür...
  5. C

Pathfinder Kullanıcıları

Tekrar merhaba bende 1-2 gün içinde 2006 model bir pathfinder almak üzereyim ve ilk yapmak istediğim değişikliklerden biri snorkel takmak olacaktı fakat etraftan duyduğum çok fazla motor sesinin kabinde duyulmasına neden olduğu yönünde kullanan arkadaşlardan bir yorum rica ediyorum. Teşekkür...
  6. C

Pathfinder Kullanıcıları

Merhaba esenyurtta direksiyon ve vites topuzunu değiştirttiğiniz yerin iletişim bilgilerini paylaşırsanız çok sevinirim. SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. C

Freelander TD4 Motorun Ömrü Kaç Kilometre?

merhaba arkadaşlar 2004-2005 model freelander td4 almayı düşünüyorum ama bu araçların motorları sorunsuz nekadar gidiyor? paylaşımlarınız için şimdiden çok teşekkürler.
  8. C

Disco I V8 mi? Disco II V8 mi?

Ynt: Disco I V8 mi? Disco II V8 mi? merhaba uğur bey, ben şu an kullandığım cj5 te depoyu benzin deposunun olduğu yere koydurup önünede küçük bir benzin deposu koydurdum ve ruhsata işlettim. reuhsat işini montajı yapan servis yapmıştı ama tadilat palnını nasıl yaptılar bilmiyorum. ama arabayı...
  9. C

Ynt: Disco I V8 mi? Disco II V8 mi? merhaba, lro.com da lpg iile ilgili forumda çeki demirinin arkasına sanırım benzin deposunu söküp simit şeklinde bir depo konuluyor ve benzin için 5 litrelik küçük depolar yerleştiriliyor. fakat türkiyede böyle bir uygulama yapılabiliyormu bilmiyorum...
  10. C

Arkadaşlar uzun süredir forumu takip ediyorum discovery konusunda sanırım V8 ler üzerinde bir mutabakat var. Çoğunluğu şehir içi bayanında kullanacağını düşünürsek. hangi aracı önerirsiniz? hafta sonları kışın kartepe veya abant yazınsa istanbula yakın sahil beldelerinde keşif ve çok zor...
  11. C

1 Soru 1 Cevap

Ynt: 1 Soru 1 Cevap mitsubishi?
  12. C

Yeni Yılınız Kutlu Olsun

Ynt: Yeni Yılınız Kutlu Olsun tüm gezenbilir ailesinin ve doğa severlerin yeni yılını tebrik ederim.
  13. C

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) merhabalar, Altuğ Çilingir. Aslen Trabzonlu olup 1976 İstanbul doğumluyum. İ.Ü. Diş hekimliği Fakültesinde Öğretim üyesi olarak çalışmaktayım. Yaklaşık 6 sene önce bir cj-5 (33 maxxis mudder, önlerde hub, 3 inch bodylift) sahibi oldum. Yakın gelecekte Disco...
  14. C

Ortalama Yakıt Sarfiyatları?

il mesajı da ben atayım dedim:) 79 model cj-5 lpg ile şehir içi ortalama 20 lt uzun yolda 17-18 lt arası yakıyor ağır offroada çok fazla girmediğim için sağlıklıbir bilgi veremeyeceğim
  15. C

Ortalama Yakıt Sarfiyatları?

arkadaşlar forumumuzda hemen hemen hertürlü arazi aracı kullanılmakta. bu araçların ortalama şehir içi, şehir dışı, off road koşullarında yakıt sarfiyatı hakında bilgileri paylaşmanın gelecekte bu tip araç alacak arkadaşlara yön vermesi açısından faydalı olacağını düşünüyorum. her türlü bilgiyi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR