Bozo58 kullanıcısının son içeriği

1. Bozo58

Navara Airbag Zembereği ( Airbag Sargısı ) Sorunu

Teşekkür ederim cazzcazzy ve lordshouthampton Allah hepimize güle güle , güzellikler içerisinde kullanmayı nasip etsin inşallah. İlk mesajımda yazdığım gibi bu ilk pick-up deneyimim oldu. Aracım normal vites ve şuan 169.000 km de. Bir kaç kez uzun yolda kullanmak nasip oldu. Çok keyifli , çok...
  2. Bozo58

Navara Airbag Zembereği ( Airbag Sargısı ) Sorunu

Merhaba Arkadaşlar, Aracım 2009 model 4x2 LE Nissan Navara. Yaklşık olarak beş ay önce aldım. İlk pick-up tecrübem. Bundan dolayıda alırken nelere dikkat etmem gerektiğini bilmiyordum. Pick-up alırken biraz daha dikkat etmek gerektiğini tecrübe edinmiş oldum. Pick-up alacaklara önemle...
  3. Bozo58

Nissan Navara Aracımı Off Road Için Kullanmak Istiyorum. Yardım

Eyvallah Üstad. Ben aracımın ön takımlarını ve ufak tefek ayarlarını kartal oto sanayisinde tanıdığım motorcu ustasında yaptırdım.Lakin Navaradan anlayan özel servis yada usta bulabilirsek daha iyi. Aksesuar olarak çok fazla bir şey yapmıyacağım aslında ön koruma ve tepe sis lambası olabilir :)...
  4. Bozo58

Benzin Canavarı Nasıl Terbiye Edilir

Üstad öncelikle yazıların için çok teşekkür ederim. Aracım 4x2. Lastiklerim tam kesin olmak için bakmam lazım :smiley: 265/70R16 112T PETLAS EXPLERO A/S PT411 Üzerinde M+S ve 4 mevsim sembolü var.
  5. Bozo58

Nissan Navara Aracımı Off Road Için Kullanmak Istiyorum. Yardım

Hayırlı olsun. Bende yaklaşık bir ay önce aldım. İstanbul anadolu yakasında aynı şekilde bu işlerden anlayan usta ve aksesuar satış yeri arıyorum.
  6. Bozo58

Merhaba Aracım 2009 Manuel vites.Hafta içinde çok kullanmıyorum.Hafta sonları kullanmak nasip oluyor.Bu benim ilk Pick Up deneyimim. Navara ve Amarok kullanan arkadaşlarım oldu.İlk tecrübemi Navaradan yana kullanmak oldu açıkçası.Birazda Nissanın pick up geçmişi çok uzun :) bu işin piri...
  7. Bozo58

Merhaba; Benim aracın lastikleri de petlas marka 265/70/17 şehir içinde 11,8 gördüğüm oldu.uzun yolda 8,8 düştüğünü de gördüm.Yaklaşık bir ay oldu değiştireli.4 mevsim aldım. Şunu da eklemek istiyorum.Lastik dişlerini ne kadar sağlamsa yolda gerçekten rahat gidiyorsunuz :) Bizzat farkettim...
  8. Bozo58

2010 Wildtrack Vs 2009 Navara 2.5 Le

Merhaba Arkadaşım, Açılan konu ve son yazılan cevaptan bu yana uzun zaman olmasına rağmen merak ettim :) Yetkili serviste ne oldu? Şuan sıkıntılar devam etmekte mi? Yada servisten sonraki yaşadığınız süreç ne oldu? Bilgilendirirseniz sevinirim. Saygılar.
  9. Bozo58

19_20_21 Mayıs 2017 Izmir Karaburun Kamp

Merhaba, Kamp yaptınız mı? Şayet yaptıysanız bilgi alabilirmiyiz. Teşekkürler
  10. Bozo58

İzmir - Karaburun Kamp Alanı Ve Görülecek Yer Tavsiyesi ?

Merhaba, Öncelikle cevaplar için teşekkür ederim.Temmuz ayının başında kısmet olursa izmir-karaburuna doğru yola çıkıcaz. Yol güzergahında ve ilginç yerlerin resim ve videolarını paylaşıcam.En azından bu civarlara gitmeyi düşünenlere de bir faydamız olur. Gerçi ikinci bir b planımda hazır :)...
  11. Bozo58

İzmir - Karaburun Kamp Alanı Ve Görülecek Yer Tavsiyesi ?

Merhabalar, Bu sene rotamız istanbul - Çanakkale - Balıkesir üzerinden İzmir Karaburun olacak nasip olursa.Kamp alanlarını tercih ediyoruz.Su-elektrik-wc... vb ihtiyaçlarımızı karşılamak için.Tavsiye edebileceğiniz kamp alanları ve karaburunda görülmesi gereken yerler varsa yazarsanız çok...
  12. Bozo58

Merhaba 4x2 MTV panelvan sınıfından hesaplanıyor.Aracınız 9 yaşında senelik ödeyeceğiniz tutar 1.035 TL. Benim aracımda 2009 4x2 SE modeli. 4x4 MTV Arazi aracı olarak geçmekte.Aracınız 9 yaşında senelik ödeyeceğiniz tutar 1.958 TL
  13. Bozo58

Kabatepe Orman Kampı Kapalıymış Civarında Çadır Kurmak Için Yer

Merhaba, Kabatepe orman parkında çadır kurmak yasak.Aslında yarım adanın genelinde kamp olayı yasaktır. Kabatepe orman kampı tesislerinde mesai saatleri içerisinde yalnızca denize girilebiliyor. Mangal olayı da yasaktı :) Geçen sene o civardayken yangında çıkmıştı ne yazık ki. Orman kampının...
  14. Bozo58

Gezelim , Görelim , Kamp yapalım :))

Gezelim , Görelim , Kamp yapalım :))
  15. Bozo58

Çanakkale Kampı

Merhaba, Çanakkale özellikle de gelibolu yarım adası gezilecek , görülecek müthiş bir yer.İki senedir üst üste yarım adayı gezme fırsatım oldu.Zaten bir günde bütün bölgeyi gezemezsiniz :) Bu alanda bende kamp yapmak istedim ama ne yazık ki kamp yapmaya izin verilmiyor.Biz kabatepe mevkide...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri